Volkan milli takım kadrosunda neden yok?

https://twitter.com/MilliTakimlar/media

Mili takım aday kadrosunda Volkan demirel yok. Hatta Gökhan töre Nuri şahin ve Tolga zengin de yok.
Yorumunuz nedir niye böyle?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Tolga abi sakat. gökhan önceki hazırlık maçlarında yoktu vurulma olayından sanırım. Nuri şahine şaşırdım açıkçası.

0|1
    0|0
    • Evet arsenal maçında sakatlanmıştı sanırım şimdi hatırladım ama gökhan töre gibi bir kanat oyuncusu yok hiç onun olmaması hiç olmamış. Nuriyi de bilmiyorum niye yok sakat falan olabilir belki

• Tesekkurler

• Ne iş yapıyosun

Kızlar Ne Diyor 3

• Melo ya yaptığından olabilir mi acaba?

0|1
    0|0
  • Melo ile olan olaylardan ziyade performansı yerinde degil.

0|1
    0|0
  • Bence tolga olmalıydı ama volkan denen'the bear' yaşlandı artık zaten fener niye hala oynatıyo anlamıyorum mert günok daha iyi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gökhan töre bile yok kaleci olarak ala ala volkan babacanı almış yazık

0|1
    0|0
  • Gökhan töre formsuz
    Nuriyi bu sezon daha 11 de görmedim
    Tolgayı bende anlamadım
    AYILARI MİLLİ TAKIMA almıyorlar.

0|1
    0|0
  • volkan dışındakiler form durumu ile alakalı ama volkan sınırları çok zorladı o yüzden. Milli forma o kadarını kaldırmaz.

0|1
    0|0
  • volkan bırak milli formayı bence tc kimlik nosunu bile haketmıyor, spordan bıldıgın kovulmalı.. turk futbol tarıhının en pislik insanı..

0|0
    1|0
  • Göğsünde Ay-Yıldız'ı taşıyabilmek için biraz şeref lazım o da volkanda yok

0|2
    2|1
  • sadece insanları alıyorlar

0|2
    0|0
  • Çünkü volkan bir ayı

0|1
    0|0
  • Türk milli takımında olmak için iyi olmak yetmez. sporcu ahlakı da olacak o yüzden

0|1
    0|0
  • volkanın nedeni açık belli haketmiyor o formayı

0|1
    0|0
  • volkan saten son bir iki maçtır kadroya alınmıyor yaşı ilerledi gençler duruyor

0|1
    0|0
  • alper ve bekir irtegünde yok hakan baltanın alınıp bekirin alınmaması büyük salaklık

0|0
    0|1
  • Fatih Terim en doğrusunu bilir..

0|0
    0|0
  • Volkan hem formsuz hmde son olaylardan sonra çok gündemde, tolga sakat, Gökhan töre de tam hazır değil. zaten volkan çok da lazım değil. mert, onur ve tolga götürür

0|0
    0|0
  • Volkan ne kadar Türkiyede ünlü olsada hantallık başladı daha çevik ve atik kaleciler var turkiyede

0|0
    0|0
  • Volkan bence milli takımı bıraksın ya da kadroya artık alınmasın. Diğer oyuncular sakattır büyük ihtimal.

0|0
    1|0
Yükleniyor...