Bu sıcaklarda ağırlık antrenmanı nasıl yapılır?

Arkadaşlar yakında tekrar bodybuilding'e geri dönüyorumda..malum bu sıcaklarda pek çekilmiyor bu meret..çalışma ortamı veya antrenman prensip önerilerinizi paylaşırmısınız lütfen ?

Güncellemeler:
link

Herkese motivasyon için birebirdir diyor,yarın ağırlıklar diyarında görüşmek üzere iyi bir pazar akşamı diliyorum..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben vucut geliştirmeyle uğraşıyorum..Arkadaşım öncelikle yaz demek vucut geliştirme sporunun bitişi demek.Yazın vucut geliştirme yapılmaz hele bizim ülkemizde 40 derecelere kadar vuran bi sıcaklık söz konusu..

1-Ağır girersen kalp krizi riskin var

2-Antrenmandan önce önemli olan günlük yediğin besinler , sıcakta iştah azalır bol su kilo kaybı olur

3-Hani o klima owww en kötüsü de bu yaaa , sakın klimanın vurduğu yerlerde çalışma adele yırtılmasına sebep olursun.vucut sıcakken klimanın karşısına geçme anlamadan içten soğutur kaslara zarar verirsin

4-Protein - karbonhidrat al ama abartmana gerek yok.

5-dengesizlik kas eritmene yol açar haberin olsun dikkat et.

6-Antenmanda normal kaldırdığın ağırlığın yarısının az üstü çalış.

7-Dambell ile çalış setleri 3x12 gibi tutabilrsin...

iyi çalışmalar...

0|1
    0|0
    • açıklama ve katkın için çok teşekkür ederim.Peki bu havada ketosis beslenme uygulasam sence mantıklımı yapmış olurum ?

• evet haklısın sanırım .seninle konuşuktan sonra kararım fitleşme ve definasyon yönünde..fazla ağırlık olmadan ve dediğin gibi ortanın üstü şeklinde yapacağım.Zaten ağır şeylerde yenilemiyor..malum sıcak hava... sana tekrar çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar..

• rica ederim..beni dinlelediğin için teşekkürler..yi çalışmalar

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• valla yanında arkadaşın varsa hç kafaya takmıyorsun sıcağı filan . He birde bu sporda muzik ve ritmi çok önemli , insanı teşfik edecek türden olursa çok güzel oluyor :) Sonra parçala , alt göğüs , karın , kol , omuz vs vs =)) Hadi kolay gelsin .

0|1
    0|1
  • hafif kilo cok tekrar mantıgıyla ve özellikle idmanın rahat cıkması için nox kullanılabilinir

0|1
    0|1
    • animal cuts alacağım.yakmam gereken biraz yağım var ve ketosis uygulayacağım bunun yanında..

• animal cut iyi ürün carpıntıda yapmıyo faydası olucaktır yalnız diyet iyi olmalı düsük karbonhidrat alınmalı platoya girersen yanına clenbaturol konabilir

• Spor salonunda klima açık ferah ferah yapılıyor, sonrasında da havuza girince sıcak falan kalmıyor.

0|1
    0|1
  • iyi bir havalandirma sistemine sahip salon . baska care yok

0|1
    0|0
  • süper oluyo bence

0|0
    0|1
  • Camları açacaksın.Ne dememizi bekliyorsun ki amcacım.Ağırlık çalıştığını mı ifade etmek istiyorsun?...

0|1
    0|1
  • Adam tam bir pislik çıktı Rıza baba diyesim geldi :D Serin bir ortam ve google'a gaza getiren şarkılar yaz bi kaç şarkıyla güzelce çalışabilirsin :)

0|0
    0|1
  • klimalar açılır bi kaç tane dambıl alınılır ufak ufak çalışınılır... tabi portakal suyu da olacak yanında...

0|0
    0|1
  • Ortalama oda sıcaklığı yeter. Terlemekte gerek. ne aşırı soğuk ne sıcak

0|0
    0|1
  • Burası o kadar bunaltıcı değil spor yaparken penceremi açıyorum.Çok bunalıyorsan klima al

0|0
    0|0
  • Şeklim değişiyor antrenman bitene kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...