Vucut dayanıklılığı nasıl arttırılabilir?

Arkadaşlar vucut geliştirmeyle ilgileniyorum vucudum kaslı zaten yani ve acıyada oldukça dayanıklıyım bir darbe sonucu kolum bacağım şişsin biryerim kanasın hiç hissetmem ama en ufak bir darbedede vucudum morarıyor şişiyor vucut dayanıklılığı nasıl arttırılabilir?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Kas dokusunu artırmak için, yiyecek tüketimini artırmak kadar egzersiz yapmak da önemlidir. Eğer yiyecek tüketimi artırılır, egzersiz yapılmazsa yağ dokusu artmaktadır. Kas hücrelerinin gelişimini uyarmak için, yoğun kas çalışması örneğin kuvvet antrenmanları yapılmakta ve diyete ek enerji tüketilmektedir. Tartı aletleri ile kazanılan ağırlık saptanırken ağırlık artışının kas ağırlığı mı yağ ağırlığı mı olduğu belirlenememektedir. Bunu belirleyebilmek için, ağırlık antrenmanı öncesi vücut yağ yüzdesi ölçülmelidir. Eğer yağ dokusu artmışsa vücut yağ yüzdesi artmaktadır. Eğer kas dokusunda artış olursa vücut yağ yüzdesi değişmemekte veya azalmamaktadır.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• sokaktavucutgelistirme.com/.../ al dostum burada mevcut oku karar ver çalışma tarzına :)

0|1
    0|0
  • O senin geninde vardır

0|1
    0|0
  • yağlar kaslardan üstündür dostum :D

0|1
    0|0
  • Aslında koşu yaparak kondisyon kazanabilirsin ki zaten bu da dayanıklılığını arttırır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...