Kas yapmak icin toza ihtiyac varmı?

İlla protein tozu alarakmi kas yapicam

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş bende vücut geliştirme yapıyorum bir senedir falan hiç kullanmadım gerek yok beslenmene ve uykuna dikkat et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ilk once norml yoldan dene ondan sonra bir ihtiml ama protein tozlarinin iyiside vr kötüsü de iyisi olanlar pahali oluyr kullanan biliyorum illa protein tozuna gerk yok calistgn kadar dogal yoldan protein al tavuk, balik gbii

0|0
    0|0
  • kullanma öyle şeyler bir arkadaş vardı şeyine zarar vermiş

0|0
    0|0
    • Hadi canım :)

• ben diyorum sana onu göze alabilirsan kullan ama protein tozsuz daha sağlıklı kas yaparsın

• arkadaşın dediğini diorum yaşadı çocukcağız

Erkekler Ne Diyor 9

• Protein sadece güç verir kas yapıcı özelliği yok.. Ağırlıkları hızlı artıyorsun onunla seninkide 6 ayda gelişmez 10 ayda gelişir önemsiz..

0|0
    0|0
  • bro bu tozlar hikaye degil ama kullanmayip duzgun beslenip spora duzgun gidip sabredersen olur en kral vucud

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yok sakın kullanma protein tozu falan

0|0
    0|0
    • ? niye baskan

• Aldığın tozdaki proteinin %90'ını kullanmıyorsun zaten direkt boşaltım sistemine geçiyor ve kimyasal işlem görmüş protein de boşaltım sistemine büyük zararlar verir sadece protein ağırlıklı beslenmen yeterli başka bir şeye ihtiyacın yok

• Bu konuda bilenlerden çok bilmeyenler konusuyor. Eğer her gün yarım kilo tavuk göğsü yerim diyorsan alma protein. Yok imkanım yok diyorsan evet protein almalısın. Aksi taktirde kaslarını besleyemediğin için yerinde sayarsın..

0|0
    0|0
  • dostum iyi besleniyorsan gerek yok mucize yoktur

0|0
    0|0
  • Ben toz kullanmadım hiç kullansan da olur ama sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Gıda takviyesidir protein tozları. Şart değildir.

0|0
    0|0
  • Takviyeler sayesinde vücudunun şekli daha düzgün olur ve daha kısa sürede vücut yaparsın

0|0
    0|0
  • Protein tozu sadece takviye takviyesiz zor yaparsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...