Neden Galatasaray beşiktaş a stadını vermek istemiyor hani dosttu bunlar... ben fb li olarak merak ettim

neden galatasaray beşiktaş a stadını vermek istemiyor hani dosttu bunlar... ben fb li olarak merak ettim

0|0
5|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemde ne dost :)

0|0
    0|0
  • Gs kardeş değil kalleştir , kolpadır. Beşiktaş kimsenin stadına da muhtaç değildir ha şu varki tayyibin yaptığı stadı kime niye vermek istemiyorlar buda ayrı bir tezatlık :D

0|1
    0|4
    • :) Stadı kendilerinin sanıyolar..

• Gs,bjk,fb statları devlete aittir bilbip bilmeden konusmayın. Arena bizim 50 yıl kiralandı olay bitmiştir. İznimiz olmadan kuş uçmaz orda...

• kuş değil kartal uçacak ;) gurur duymalısnız ki çarşı geliyor stadınıza dolmayan stadınız coşturmaya ;)

• çimleri bozuk

0|0
    0|0
  • çünkü eskir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Trubunu yıkar diye korkuyorlar. ama oadaki tüm hasarı klüp karşılar bilmiyorlar belki :p

Beşiktaşa en yakın yer tt arena avrupada tabi.

ama eli mahkum yine bize gelecek. Saracogluna. zaten 5 mac cezamız var

0|1
    0|0
    • zaten fb yönetimi gelebilirler diye söyledi

• ne çok olacak adamlar acından ölecek

• o yuzden diyorum ya. ilgin olmus. kabul etmemek falan cok garip

havadan stada kondular. simdide cimrilik

neyse kadıköye bekleris cinconu

• ya gs kendisinin olmayan bir yeri vermeyi istemiyor devletin stadyumunu üstleniyor buna gülerim çok :)

0|2
    0|0
    • aynen hea..Türk Telekom izin verdiyse onlara "buyur abi "demek düşer

• ne inönünün sahibi beşiktaşdır ne de saraçoğlunun sahibi fenerbahçe. 2 statta gençlik ve spor merkezine aittir inanmayan araştırsın. bu sezon ki beşiktaş taraftarları oyuncumuza ırkçı saldırı bile yaptılar hala ne dostluğu ? sen bi fenerliysen seni ne ilgilendiriyo yani ? gitsinler bizim yaptığımız gibi paşa paşa o çukurlardan geçip olimpiyatta oynasınlar .

0|0
    0|0
  • Eziktaş gitsin Olimpiyatta oynasın. :P Bizim stad yıkılırken biz gittik orda oynadık. Ne o öyle dağdan gelip bağdakini kovmalar. Telekom Stadı bizimdir. Hem her 3-5 günde bir maç kaldırmaz o stadın zemini, aşınır.

0|0
    0|1
    • haha çok güldüm kimin stadını kime vermiyorsunuz paranız yoktu devlet yaptı devlete ait stad hemen de üsteniyorsunuz işte bu yüzden eziksiniz.

• Bari konuşup cehaletini açığa vurma. Stadı devlet yaptı ama mülk Galatasaray'ın, 49 yıllığına ismini sattık stadın, o kadar. Sonrası yine Ali Sami Yen.. Eziklik Fener ve Sekiztaş'a mahsustur. :P

• cemaat stadı beşiktaşa vermek istemior fenerliler

bi de herkes arena stadını bitirmek istiyor

ha bi de beşiktaş adı stad inşaatına yansımamış

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur...Stad konusuna gelince stad devletin ve gs nin vermeme gibbir şansı yok...yıllarca Dolmabahçede onlarda oynadılar

0|2
    0|0
  • Türkiye’de hiçbir spor kulübü, kullandığı stadyumların sahibi değil. Bu nedenle TT Arena’nın da Galatasaray SK’nın mülkü olması söz konusu değildi zaten. Kulüp, Ali Sami Yen Stadı’nın 49 yıllık kullanım hakkından feragat edip karşılığında bu stadı da yine 49 yıllığına kiralamış oldu. Bütün stadyumlar Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’ne ait. Sadece “üst kullanım” hakları belli bir bedel karşılığında ya 10 yıllık ya da 49 yıllık sözleşmelerle kiralanıyor.

0|0
    0|0
  • bizim stadımızda bakım varken beşiktaş bize stadını vermedi ve 1.5 sene olimpiyatta oynamak zorunda kaldık. o zaman bu desteği vermeyenlerin şimdi destek istemeye hakkı yoktur. ayrıca 3 büyükler arasında biz dostuz lafları da tamamen spor camiasının palavrasıdır. sen inanıyormusun dost olunduğuna ?

0|0
    0|0
    • Sen bikere olimpiyatta oynamak zorunda kalmadın..Beşiktaş tan stat falan da istemedin..Olimpiyat yeni bi stad diye kendin özellikle başvurdun orda oynamak için..

• pardon bide bir laf varya;ne sıçtın avcuma ne sürüyüm suratına..zamanında biz neden olimpiyat stadyumunda oynadık maçlarımızı...kışın orada çekilen cefayı ancak GALATASARAY seyircisi bilir şu an onu düzeltmek milyon dolar..yaa hadi siz kardeş takımınız fb ye gidin

0|0
    0|1
  • vermez tabı dostlukla alakası yok henuz kendı sıstemımızı oturtamadıgımız stadımız da bunca mac yapacakken bırde besıktasın maclarıyla bıze ozel olan bu stadın ne ambıansı kalıcak ne zemini ısrarcılık nedir anlamadım şükrü saraçoğluna gidilsin hey Allahım ya !

0|0
    0|0
    • buyursun gelsinler arkadaş devlet meselesi değilki bu futfol stadı alıp götürecek değiller

• bakıcaz bozulmak yok

• tabıkı de hayırlısı olsun.

• Kim demiş dost diye ?

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe takım olarak tam bi... Hep en büyük biziz dedikleri diğer takımları küçük gördükleri için yalnız kaldılar..Evet kimse feneri sevmiyo..çekemediklerinden mi?hayır? Ne başarınız var..En büyük başarınız şampiyonlar liginde çeyrek final..Onu Gs de yaptı sizden önce Bjk de..Yalnızsınız diye bütün takımları kardeş sanıyosunuz..Bizim Galatasarayla tek ortak yanımız..Feneri sevmememiz..Bunun sebebi de biz değil..Sizin herşeye "biz" deme anlayışınız..

0|0
    0|1
    • sonuçta gitmiş paşa paşa oynamış bilgi yanlıs olsada yer belli mekan belli.

• zorla gitmiş gibi bi hava veriyosun ya ondan dedim..Davulla zurnayla gittiniz oraya..

• ne dostu ya kim çıkarıyo bunları

0|0
    0|0
  • stadını derken o stad gs nin degil telekomun stadı iyi alıştı babasının malı gibi sahiplenmeyee

0|0
    0|0
  • Galatasaray stadı yıkıldığında paşa paşa olimpiyata gittiyse Beşiktaş ta paşa paşa gidip orada oynar bu kadar basit.dostluk olsaydı zamanında Galatasarayda İnönüde oynardı bu kadar basit.

0|0
    0|1
    • Olimpiyata paşa paşa gitmediniz..Güle oynaya gittiniz..Kendiniz istediniz başvurdunuz..Ali samiyen de yıkılmış değildi..Sonra geri samiyene döndünüz beğenmeyip..Kimse zorla götürmedi kardeşim sizi oraya..Bilgin yalnış..

• ne dostu arkadaşım ya hepsi iyi gün dostu onlrın tek bi ortak amaçları var o da "fenerbahçe"

0|1
    0|3
  • Beşıktaş gıtsın banka asyada oynasın bence

0|1
    0|1
  • gs böyle bir duruma düştügünde beşiktaş kapılarını açmadıgı için kardeş

0|0
    0|0
  • ya ne dostu yok böyle bi şey fatih terim adam bi tek

0|0
    0|0
  • Körler sağırlar, birbirini ağırlar.

Not : Galatasaraylıyım

Ayrıca konudan çok Fenerbahçe muhabbeti dönmüş. Ben Bağdat Caddesinde "Beşiktaş, Beşiktaş" diye tezahürat yapan Fenerbahçelileri gördükten sonra benim için Fenerbahçe'nin saygınlığı bitmiştir.

Ayrıca bir arkadaş yorum yapmış ;

"Fenerbahçe kendisini diğer takımlardan üstün gördüğü için herkes onlara düşman."

diye çok doğru. Siz diğer takımların ağzından "... Cumhuriyeti" diye bir laf duydunuz mu? Hayır. Önce kendi toprağınız olur sonra cumhuriyet naraları atarsınız.

Zaten doğru cevap verilmiş ama şöyle bi' link vereyim. GS camiasının birinci ağızlarından olaylar kısa kısa cümlelerle anlatılıyor. Buradan mantığınızla olayı çözebilirsiniz ; link

Fenerbahçe'nin asilliği, kalitesi dimi. Alın bakalım : link

Bilmeyenler bu olayı araştırsınlar. Bulamazlarsa ben ayrıntılı bi' şekilde anlatırım.

Anlaştık?

0|0
    0|0
  • yok la ne dostu. ha bjk ha fb kankalar zaten. gitsin kadıköy de oynasınlar

0|0
    0|2
  • Ne dost'u la. gsyi fbden daha az severim

0|1
    0|0
    • ben beşiktaş ı hep sevmişimdirde galatasaray ı görünce anamın kırığını görmüş gibi oluyorum

• Ya adamlar şampiyon olmak için çirkefliklere girdiler hakemleri satın aldılar .

Yükleniyor...