Fiziksel olarak hangi tip kadından hoşlanırsınız? (balık etli, zayıf, şişman)

İlgi gösterdiğiniz ya da istediğiniz vücut yapısı hangisi? Hem size uygun olanını yazarsanız ya da siz erkekler arasında konuşurken fikirlerini aldığınız arkadaşların da yorumlarını yazabilirsiniz. Teşekkürler.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıf ve televizyonda görmeye alışık olduğumuz beden ölçülerinde insanlar hoşuma gider zannediyordum, ta ki balık etli, çok şişman olmayan bir kız arkadaşım olana kadar.

Sonrasında ne kadar salaklık ettiğimi anladım :) Kesinlikle ve kesinlikle balık etli olmalı, hatta biraz şişman da olabilir ama kendi sağlığı açısından bu riskli :) ama olabildiği kadar tombul olmalı.

Genç erkek arkadaşlarım size sesleniyorum, televizyonda dizilerde gördüğünüz sıska kadınlar gerçekte faydasız özellikle yatakta...

Benim oyum balık etli, kayıtlara geçin

1|0
    0|0
    • Yapılan araştırmalara göre çirkinler daha iyi sevişiyormuş zaten .d

Erkekler Ne Diyor 9

• Şişman olmaması tercih sebebi, hafif ele gelmesi yeterli

2|0
    0|0
  • Hafif balık etli olursa çok güzel olur, kız dediğin kürdan gibi olmayacak

2|0
    0|0
  • Çenesini burnuna değdirebilen kadınlara fiziksel kabiliyet açısından hayranım

1|0
    0|0
  • 1.75 boylarında, 75-80 kilo

iri yani azcık kilolu yeşil gözlü

minik çene, bıdık burun,

öpülesi, kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.

saçlar uzun beline doğru şöyle, esmer

gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...) üstünde uyuyabilcen

bel bölgesindeki kemikleri belli olmayacak

düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)

38 numaralarında ayaklar

bakımlı olcak

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

0|1
    0|0
  • balık etli... kimse kuru tahtaya çivi çakmaz istemez xD

1|0
    0|0
  • Spor yapan ektomorf. Hem atletik olur, hem de ileride doğum yapınca kilolarını rahatlıkla verir. Mis gibi.

1|1
    0|0
  • Zayıf olmalı ama çokta değil hani

Sarışın Olmalı bir kere

Elmacık kemikleri çıkık

dudakları ince

saçları kısa..

0|0
    0|0
  • Benimle uyumlu olsun, ne şişman ne de zayıf olsun, ben ideal kilomdayım...65-70 sevgilim de boyuna göre çok geniş dursun istemem

0|0
    0|0
  • victoria secret tarzı... ne zayıf ne şişman. diri ve biraz daha atletik olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde erkekler balık etli bayanları beğenir sonuçta bir dirhem et bin ayıp örtemis di mi ama?..

1|0
    0|0
  • Mini etekli, sütun bacaklı, minik popolu kadın görünce gözleri bayram ediyor. Kuru tahtayla sevgili olunca ele gelmedikten sonra napıyım diyolar. Bir defa erkeklerin elleriyle gözleri çelişiyor, ne deseler boş:))

0|0
    0|0
  • Balık etli.

0|0
    0|0
  • balık etli iyidir balık etli :D kızın balık etlisi iyidir :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...