1 ay boyunca evde fitness?

Arkadaşlar evde fitness çalışıyorum spora yazılmak istemedim.
1 ay boyunca hergün ağırlık kaldırıp çalışırsam kollarım kaslanabilir mi?
Aynı zamanda bacaklarımın da kaslanmasını istiyorum
Karın kaslarım var ve gerçekten belirgin.
Daha çok kas yapmak istiyorum.
Spora 2 sene önce gidiyordum. Küçük yaşta oldugum için ağırlık kaldırtmıyorlardı.
18 yaşındayım.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Insanity Workout yap evde 2 ay zaten program 2 aylık ve evde yapılabilir. Daha sonra salona gidersin istersen :) Program ile ilgili yorumları şuradan okuyabilirsin: http://forum.donanimhaber.com/m_58134437/tm.htm

İstersen eğitim programını nerden indireceğin konusunda yardımcı olurum ama önce yorumları oku yapmak istiyorsan yol gösteririm. Etkisini çok gördüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Spor Şart Benimde Ev İçin bir Kaç Ucuz Alet Aldım Birşeye Yaramıyor Fitness İyidir Bukadarını Söyleyebilirim Zaman Kaybı Evde Yapmak.

0|0
    0|0
    • Anladım. ben ailemle konuşucam spor hakkında. Sen kızsın fitness ne gerek var diyorlar. Ama vucut geliştirmeyi çok istiyorum.

• Bizim Burada Fitness Yeri Var Saat 09.00 dan 13.30 A Kadar Bayanlar Erkeklerden Sakınıyorlardır Seni Böyle bir Yer Bulursan Git Derim :)

• Araştırıcam inşallah bulabilirim

• Evde fitness diye bir şey yok. Tamam evde kas çalışırsın ama bir yere kadar ondan sonra profesyonel aletler gerekicek evde bacak çalışman çok zor zaten evde ağırlık en fazla 2.5 kilo kola şişeleri olacak onlada bir yere varamazsın

0|0
    0|0
  • evde vücut agırlıgınlan calıs cok etkili olur :)

0|0
    0|0
    • Boy uzamasına etki eder mi. 178 boyum ama uzamak istiyorum.

• etki eder tabi agırlıksız calısma iyidir :)

• bence hayalinin pesinden kos belki sende bir andrei braizer olabilirsin

0|0
    0|0
  • bayansın çok zor senin kas yapman yaparsın ama çok yapamazsın

0|0
    0|0
    • Zayıf biriyim yağ falan yok hiçbiryerimde. Kas yapabilirim uzun süre çalışmam gerekiyor herhalde.

• steroid istemezsen iyi beslenme + supplementte kullanabilirsin supplementler düzenli iyi beslenme ile iyi işe yarıyor

• Pekii tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...