John c.parkin s*ktir et kitabını okuyan var mı?

john c.parkin s*ktir et kitabını okuyan varmı? okumayı düşünüyorum ama şüphelerim var öyle bi karıştırdım tanrıyı s*ktir et diyo .töbe töbe okumadığım için mi bu ön yargım bilmiyorum ama varmı okuyan tafsiye edermisiniz?

Güncellemeler:
tamam anlaşıldı okumuyorum :)

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• s.tir et ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tanrıya karşı bir tavır alıyor ben okudum. Onu s*ktr et bunu s*ktr et diyor bir b*k kalmıyor geriye zaten

0|0
    0|0
  • Kitapçıda ayak üstü baktım biraz, her sayfada bir cümle var, biraz daha göz gezdirmeye devam etseydim tamamını okumuş olacaktım zaten. Piyasadaki iddialı ama boş kitaplardan bir tanesi.

0|0
    0|0
  • tavsiye etmiyorum. hızlı okuma teknikleri dışındaki hiçbir kişisel gelişim ve terapi içerikli kitabı tavsiye etmiyorum. içi boş ve egonuzu geçici olarak şişirmek ya da sizi tembelliğe sevk etmek dışında hiçbir işe yaramazlar

0|0
    0|0
  • Ben öyle terbiyesizce şeyleri kullanıp da kendine sanatçı, yazar, vs. diyen hiçkimsenin birşeyini eser yerine koymuyorum. Ahlaklarıyla insanlara örnek olacaklarına, terbiyesizlkleriyle para kazanmaya çalışıyorlar. Okuma bence de.

0|0
    0|0
  • bunu bilmiyorum ama ekonomik hitman in itiraflarını dinlemiştim..(sesli kitap)

şimdide amerikan imparatorlugunun gizli tarihini dinliyorum..tavsiye ederim bunları

0|0
    0|0
  • kitabın adını uyguladım, okumadım!

0|0
    0|0
  • tasfiye etmem. güesl bri kiatp omladığını dyumsutum. bşouna zmaan kyabı.

0|0
    0|0
  • Okudum da ben zaten kufur bazdım faydası olmadı

0|0
    0|0
  • zaman kaybı olur. beğenemedim ben

0|0
    0|0
  • Neden milletin yorumlarına göre kendine yön veriyorsun ki? Oku, zarar gelmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• okuma hiç güzel değil s*ktir et kelimesi ağzına yapışıyo resmen cümlenin yarısı s*ktir et demekle geçiyo tavsiye etmem sıkıcı ve hiç akıcı değil .

0|0
    0|0
  • okudum pisman degilim.kisiden kisiye degisir kitap zevki tabii o da var.tanriyi*et gibi bir cumleyle de karsilasmadim ben.istiyorsan oku istemiyorsan okuma burda okuma diyorlar diye okumayim seklinde dusunmen yanlis olur

0|0
    0|0
  • Okudum,bi nane yok...

0|0
    0|0
  • sittir ettim o kitabı gitti..

0|1
    0|0
  • Okuma...Belli bir süre sonunda kitabı da s.ktir edeceksin.

0|0
    0|0
  • Evet okudum s*ttıret bişeye benzemiyor.

0|0
    0|0
  • Okudum, okumasanda bir sey kaybetmezsin.

0|0
    0|0
  • Hala okunmayı bekleyen kitaplar arasında :(

0|0
    0|0
  • Okumadım öyle göz gezdirdim bıraktım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...