TFF, 2014-2015 sezonuna Süleyman Seba Sezonu ismini vermiş, ne düşünüyorsunuz?

www.tff.org/.../...49c9f964b68b56567de0db8bc1b.jpg

Çünkü Süleyman Seba taraftarken diğer renklere saygısıyla, futbolcuyken meslektaşlarına karşı efendiliğiyle, yöneticiyken centilmenliğiyle, başkanken efendiliği, centilmenliği ve saygısıyla, ömrünün sonuna kadar da duruşuyla, hayatının her aşamasında futbolun saygınlığı konusunda hepimize örnek oldu. Vefatıyla da hepimize, tüm farklı renklerimize rağmen, futbolun en güzel değerleri etrafında bir araya gelebileceğimizi gösterdiği, "biz" olabileceğimizi kanıtladığı için, bu sezona Süleyman Seba Sezonu adını verdik.
Süleyman Seba Sezonu Yeni Türkiye ve futbolun gerçek dostlarına hayırlı olsun.

Haberin ayrıntısı burada:
www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=21173

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl becerdin bu kadar adil olmayı, hakkaniyetli olmayı, kendini herkese sevdirmeyi bilmiyorum ama iyi ki becerdin. iyi ki senin Beşiktaş'ını tutuyorum ve umarım bir gün senin eriştiğin olgunluğa erişirim.
    Umarim bu sadece isimde kalmaz ve 2014-2015 sezonu onun gibi #dogru #durust olur

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kararı beğendim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece isim vermekle olmaz. Yönetim şekli, hareketleri de seba başkana yakışır olacak. Yoksa isim herkes verir

0|1
    0|0
  • İyice dansöze çevirdiler resmi bir fedarasyonmu yoksa ne belli değil bu tüpçü varya tam dayaklık.

0|0
    0|1
    • Yazılanları okumadın galiba? Gidişat çok mu iyi sence? Örnek alınması gereken bir şahsiyetin ismini vermek niye rahatsız etti seni anlamadım...

• bir paralarını alamsınlar iki ay görüyim manevi boyut kalıyomu federasyonu bile satar bunlar.

• Sen iyi kin tutmuşsun ya bunlara :)

Yükleniyor...