Volkan milli takimdan atilmalidir? Ne dusunuyorsunuz?

Emre belezoglu ve volkan demirel. Turk futbol tarihinin kara lekesi, maganda, artist serseri adamlar.

Her mac kufur, seyirciye hakaret, adam dovme, tehdit etme.

Bunlar nasil futbolcu a mk ya

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Meloyu seviyorsan bu soruyu ciddiye almam

0|1
    0|0
    • Ya melo türk degil ki. Tamam o da serefsz ama milli takimda oynamiyor bizi temsil etmiyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Hakaret ediyorlar falan tamamda Volkan iyi futbolcu olmasa da adam kalede süper bence.

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamayan bir kız olarak ben bile sevmiyorum volkanı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Emre, Caner ve Volkan bu konuda yüz karasılar.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Caner melo emre unutmamak lazim.

0|0
    0|0
    • Melo'dan bize ne. Milli takimdakilere baksana. Kolaj izledim. Volkan seyirciye seyini gosteriyo. Melonun uzerine zipliyo. Her mac birini ittiriyo. Evinden aldiricam olum seni muhabbetini hatirlarsin. Ne saniyosa kendini mk cam yarmasi

• Melo'yu milli takimdan mi atalim olum neyin kafasindasin? Basligi tekrar oku

• Asıl sen yazdığımı tekrar oku. Ben senin dediğinin aksi birşey söylemedim. Caner melo ve emrede aynı dedim. Bir şeyi anlamadan illa yazdığınızın aynısını yazacaz demi.

• gs liyim melonun yaptıklarını onaylamıyorum (ayrıca sevmemde) ama son maçta gayet sakindi volkan buna rağmen kudurdu bu adama acil tımar şart

0|0
    0|0
  • kesinlikle atılmalı. Milli forma altına böyle bir futbolcu yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Caner, Melo, Volkan, Emre hepsi aynı b*k. Bu ülkede futboldan soğuttular beni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...