Yeni "12 DEV ADAM" ımızla ilgili ne düşünüyorsunuz :))?

Maçlarda yaklaştığına göre fikir alalım :) Ben şahsen heyecanlıyım bu konudaa :) Umudum da var :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçkimse hazırlık maçlarında takımlardan asla tam performans beklemesin. Bu tarz maçlar oyuncuları ölçme, taktikleri kurgulama biçimidir. Önemli olan resmi maçlar start aldığında ilk maçtaki o görüntü, neyi nasıl yapıyoruz, neleri yapabiliyoruz, ne konuda eksik var asıl bu maçlarda belli olacak. 12 Dev Adam bu sahnede olağanüstü işler başardı, yine başaracaktır inancındayım. Final olmasa bile en azından yarı final bekliyorum.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Enes kanter ersan İlyasova Semih erden gibi adamlari kadroya almayan hoca basarili olamaz

0|0
    0|0
    • Enes Kanter ve Ersan sakatlar onun için yoklar.

• Enes sakat değil ersanda düzeldi şu an ikisinde takimlarinin NBA kamplarında eğer iki oyuncu da cagrilsaydi şu an şampiyonaya yetiseceklerdi

• Hazırlık maçlarında iki kez ispanyaya ve yunanistan a icerde dışarda yenildik sadece porto rikoyu yendiğimizi hatırlıyorum. Ama Turnuvada iyi isler yapabiliriz bu tur organizasyonlarda fizik kapasite kadar sahaya yüreğini koymakta cok önemlidirki o yuregin kralı var bizde zaten bugun mac var ve ERGIN ATAMAN A 12 DEV ADAMA GUVENIYORUZ! Ha birde , hedef asla şampiyonluk olmamali cunku bu yil cok zor ama bir madalya yeter rengi ne olursa olsun. :)))))

0|0
    0|0
  • Bu sene olmaz.

0|0
    0|0
  • O korkak tavuk Gergin Ataman o takımın başındayken ben türk mürk dinlemem o takımıda tutmam ^^

0|0
    0|0
  • Bu salak engin ataman olduğu sürece hicbir sey olmaz hazirlik maclarinda da gorduk

0|0
    0|0
    • Ya tamam haklısınız ama bence kestirip atmamak gerek.

• Bende bayılıyor değilim ama o sonuçta benim takımım gerisi boş.

• O senin takiminin sucu olabilir ama milli takimin ne sucu var

Kızlar Ne Diyor 1

• Ersan ilyasova ve Enes kanter yoksa hiiiiç boşuna heyecan yapma sonumuz belli

0|0
    0|0
    • İkisi de sakatlandığı için yok. olsalar iyiydi de ne yapalım yani kesin hükümlü olmayalım bencee

• Umarım göreceğimiz şeyler bizi mutlu eder :))

• Umarım :))

Yükleniyor...