Messi mi ronaldo mu cevapları alalım arkadaşlar?

Kendi fikrim ronaldo çünkü kendini ingiltere gibi bir ligde kanıtladı ispanyada da kanıtladı ve gayet de mütevazı yardımsever

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Messi

0|1
    0|0
  • Koyu bir Messi hayranıyım. Fakat bu soruya verilecek cevap şu. Ronaldo ve Messi kıyaslanacak adamlar değil. Teknikleri bile farklıyken bu kıyaslama yarışı neden?

0|0
    0|0
    • Stil olarak cok farklı değiller birisi kaleci diğeri forvet değil sonuçta ikisi de golcü ikisi de süper yıldız messi de 3 lu forvetin kanadında oynuyo ronaldo da açıkta yani cok bir farkları yok messi değişebiliyo forvet olarak ama sonuç itibari ile yakın futbolcular o yüzden kıyaslama gayet doğal ve ikisini de izleyebildgmz için cok sansliyiz

• Orası öyle ikisini de izleyebilmek keyifli fakat benim dediğim kıyaslama oyun tarzları. Birisi teknik diğeri süratli.

• Ronaldo Diyorum

0|0
    0|1
  • messiiii

0|1
    0|0
    • Neden messi

• ben ronaldo'nun ne yaptığını gayet iyi biliyorum. sevmiyorum herifi zorla sevilmez yani. messi 10 yılını barcelona gibi bir klüpte geçirmiş neden başka bir yere gitsin ki çok saçma olur ayrıca güçsüz bir adam olsa 1-2 sezon parlar sonra kaybolurdu ama öyle olmadı işte bu senede bak gol kralı messi olacak benim messi'yi sevmemin en büyük nedeni mütevaziliği abartısız gol sevinçleri

• Cok yanlış bir örnek verdin bir futbolcunun fiziken güçlü olduğunu ispanya da değil ingiltere de olcebilirsin en iyi şekilde. Tabiki zorla sevdiremem sonuçta kimse kimseyi sevmek zorunda değil messiden ziyade barca oyunu öldürerek oynuyo bu yüzden messi dd cok zorlanmyo ama ingiltere de bu mümkün değil işte fark burada

• Messi

0|1
    0|0
  • ronaldooooooooo yerım

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Ronaldo iyi

0|0
    0|0
  • Bana göre messi ortalık da adam yokken ekonomik krizde ortaya çıkmış bir laboratuvar deneyi, planlı bir şekilde ödül için savaşan ilgi manyağı, Çok merak ediyorum. Zidane, Brezilyalı Ronaldo, Shechenko, Ronaldinho, Nedved, Figo, Beckham, Rui Costa, Rivaldo, Adriano, Del Piero, Trezeguet, Henry, vb. daha eski zamanlarda oynamış kaliteli oyunculara karşı ekonomik kriz olmadan oynasaydı. Acaba bu kadar başarılı olur muydu.

0|0
    0|0
    • Ekonomik kriz derken

• Dostum ben fikrimi söyledim. Sana illa uyacak diye bir kaide yok.

• Illa canım ileri demokratik bir ülkedeyiz :)

• messı dıorum kanks

0|1
    0|0
    • Xavi ve iniesta sız nasıl bir messi olur acaba. Milli takım boyutlarnda bu sene iyiydi ama yanında Agüero lavezzi di maria gbi süper futbolcular vardı portekizde sadece ronaldo var

• tek basına gordugun gıbı bı oyuncu bı ıse yaramıyo kanks yarasaydı ronaldo sampıyon yapardı portekızı o zaman

• Messi bence. Ronaldo istediği kadar iyi olsun ukala. Ronaldo: "En iyisi benim. Messi hakkında gerçekleri söyleyecek olsaydım şuanda hapishanede olurdum."

0|1
    0|0
  • Ronaldo..

0|0
    0|1
  • Ronaldo daha iyi top oynuyo ama messi daha adam yani

0|1
    0|0
  • Ronaldo tabii ki

0|0
    0|1
  • Lionel Messi derim susarım.

0|0
    0|0
    • Herkesin kendi seçimi tabi ama ronaldo bir adım daha önde

• Ronaldo iyi oyuncu ama antipatik hareketleri var o yüzden sevmiyorum.

• benim için messi

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • ronaldo adam gibi adam messi yavşaklık yapıyor

0|0
    0|1
  • Ronaldo.

0|0
    0|1