Arkadaşlar saat kaçta uyuyorsunuz? Spor yapmak isteyenler yoruma illaki baksınlar?

Arkadaşlar merhaba önce kendimi tanıtim ben 2 sene spor eğitmenliği yaptım , sizlere uykunun önemini vurgulamak istiyorum , spora başlıcak , başlamış olan , şu anda yapan kişiler uykularına çok dikkat etmeli en geç 11 de uyumuş olmalılar , unutmayın ki kasların nasıl çalışmaya ihtiyacı varsa dinlenmeyede bir o kadar ihtiyaçları var en önemlisi vücut enerjisini kazanması için uyku şart... Söyliyeceklerim bu kadar sorularınız varsa alabilirim...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Spora başlicam önümüzdeki haftalarda bir salona yazilcam ama be tür bir spor yapiyim bilemiyorum insani ne tür spor rahatlatir daha cok?

0|0
    0|0
    • Şimdi arkadaşım sporu seni sana kazandıracak egzersizi sen seçmelisin kimse buna karar veremez beni kickboks rahatlatıyordu o da sinirliyim diye sinirim boşalıyordu.. Ama karate boks öyle şeylere heves etme boş şeyler fitness plates bunlar seni yorar ancak enerjini yeniler sende fark edersin ki yeniden doğmuş gibi ferah temiz hissedersin kendini..

• Ben teşekkür ederim şimdiden başarılar umarım mutlu olursun spor sağlıktır ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Gec yatip gec kalksak dinlenmezmi :)

0|0
    0|0
  • yıllardır geç uyur geç kalkarım
    3 te uyurum 12 de kalkarım
    nasıl düzelecek uykum
    alıştım artık çook zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
    • Kafanda kuracaksın ben bu saatte yatarsam herşey daha iyi olacak şöyle olumlu yanı var böyle güzel yanı var diye binevi kenidini ona hazırlıcaksın yatağa yattığın zaman telefon internet iletişimini kes sadece gözlerini kapat ve rahat nefes alıp ver inan herşeyi unutarak güzel bir uykuya dalarsın , hiç olmadı gün içinde kendini yor biraz fazla zorla kenidini 12 olmadan düşersin yatağa :)

• Erken yatamiyorum 2 3 ü buluyor uyumam kilolu degilim fakat dik duruş için spora baslamak istiyorum. kambur durmayi engelleyecek oneri ve hareketleriniz neler ve bu hareketler erken yatma alışkanlığı kazanmadan işe yaramaz mı

0|0
    0|0
    • 2 3 çok geç diş duruş için asla oturduğun zaman kambur oturmamaya çalış bunun için özel bir hareket yok var diye yazıyorsa sağda solda yalan bu insanın kendi başarabileceği birşey ben 2 sene spor yaptım 2 sene eğitmenlik yaptım bana hocalarım hep dik otur dik yürü derlerdi yoksa kambur olmaya başlarsın derlerdi yani dediğim gibi her zaman dik dur. bunun uykuyla alakası yok ama enerji dolu olmak istiyorsan saat 11 uykuda olmalısın..

• sabah 6 da uyuyorum öğleden sonra 2 gibi kalkıyorum... yatamıyorum uykum gelmiyor napmam lazım :( bide çok fazla kola içiyorum nasıl bırakabılırım? :(

0|0
    0|0
    • uykun gelmesi için yoğurt ayran öyle şeyler tüketebilirsin ve gün içinde kendini yorabilirsin , kola işi kafanda bitmeli onu unutmak içinde arkadaşlarınla ya da sporla ya da bir aktivite ile vakit geçirmelisin o aklına gelmemeli

Erkekler Ne Diyor 2

• 5 6 gibi..

0|0
    0|0
  • Ben genelde gece çalışıyorum hocam onu nasil yapalim bu tavsiyen var mi?

0|0
    0|0
    • Gündüz aynı oranda uyuyorsan yani geceden sabaha kadar olan kısmı gündüz akşama kadar uyursan ve gece spor yaparsan aynı anlama geliyor zaten ;) sadece tek değişen sen gece uyanıksın biz gündüz ;) devam

Yükleniyor...