Kızların futbolla ilgisi olup olmadığını anlamak için neden OFSAYT sorulur?

Başka terim mi kalmadı arkadaş?

1|0
19|31

En İyi Erkek Görüşü

• Söyle bakalım" Ortasahanın kendi sahasına bakan yarı dilimi neresidir."

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• tamam o zaman '' taç kullanışı direk kaleye giderse ve top kale çizgisini geçerse gol sayılır mı '' al hadi bakalım

0|0
    0|0
  • valla en son bir kiza ofsayt i anlatayim dedim bir bucuk saatte anladi ona anlattigim gibi arkadaslara anlattim bendemi sorun diye arkadaslar dedi abi bayan bu futbol macini bile omrunde kac kez izlemis dedi :) sorun bizde degil kizlarda :))

0|0
    0|0
    • Bazı erkeklerde ofsaytı tam olarak anlatamıyor. O zaman sorun ofsaytta mı erkeklerde mi oluyor?

• iste ben de o yuzdenarkadaslara ayni sekilde anlattim sorun bende degil rahatim o kizda :)

• Peki serbest vuruşta oyuncu kendi kalesine gol atarsa hakemin kararı ne olur? (Google'den bakmadan cevap ver bakalım dürüstçe.) :):)

0|0
    0|0
  • Ofsaty futbolda anlaması ve çözmesi en zor kuraldır. bir çok erkek bile bilmez hele pasif ofsayf dersen olay çözer

0|0
    0|0
  • Karşıdakini ezmek için sorulur. yani futbolu kesin bir dille bilmediğini ispatlamak için ama çok amatörce ve saçmadır. Benim sevgilim çok ilgili futbol konusuna ama hiç sormadım ofsaytı, gereğide yok yani :D

0|0
    0|0
  • Ofsaytı biliyorsa futboldan anlıyordur çünkü

0|0
    0|0
  • Peki şunu dene? Şahsen bende terim olarak açıklamasını bilmiyorum Pratikte biliyrum :) Sende ona sor? Ofsayt nedir de? cevap alabilecek misin? Bide böyle düşün :D

0|0
    0|0
  • %99 'unuzun çözemiyeceği ve karşı atağa geçileceği en zor basit soru :)

0|0
    0|0
  • Taçı sorcak değiliz

0|0
    0|0
  • en zor açıklaması olan şey ofsayttırda ondan. Çoğu erkek bile ofsayt ile pasif ofsaytı karıştırır.

0|0
    0|0
  • oyuncu değişikliği en fazla kaç defa yapılabilir?

0|0
    0|0
  • evet genelde bilinmeyen odur

0|0
    0|0
  • ofsayt kızlar tarafından en zor anlaşılan terim

0|0
    0|0
    • Bazı erkeklerde bilmiyor.

• ewet bılmıo. anlaşılması zor değil ama futbol gibi bir oyuna karşı karmaşık. ilgilenmeyen bırı bılemez snucta

• en zoru o

0|0
    0|0
  • Anlaşılması en zor olduğu için.

0|0
    0|0
  • futbolun en zor kuralı budur da ondan.

0|0
    0|0
  • taç nedir diye sorsak başımdaki dersiniz ne yapalım yani

0|0
    0|0
    • Tacı bilmeyen kız varsa suratına tükür :D

• Evet baya iddialı imişsin. Tebrik ediyorum seni. :)

• teşekkür ediyorum, futbol oynayan erkekler çoğunlukla kısa kalıyor biliyormuydun:)

• klişe işte

0|0
    0|0
  • Ofsaytın ne olduğunu biliyor musun?

0|0
    0|0
  • ne soralım endirekt serbest vuruşu mu?

0|0
    0|0
  • o spordan uzaklassın diye

0|0
    0|0
  • çünki diğer terimleri bilmek kolaydır. Ofsayt futbola özel birşey diye biliyorum ben.

0|0
    0|0
  • Ofsaytın açıklamasını ben bile yapamam ki uygulamalı gösteririm anca bide pasif ofsayt çılardılar

0|0
    0|0
  • "Başka terim mi kalmadı?"sorusu neden ofsayt? sorusuna net bir cevap oluyo :)

0|0
    0|0
    • Başka terim yok mu? Futbolda başka bir çok terim var. Ama neden ofsayt?

• neden mi ofsayt. mesela ofsayt çizgisi nerde desem gelecek cevaplar tüm erkekleri kahkahalara boğar :) nedense kızlara ters ofsayt mantığı , kolay kavrayamıyorlar bizce :))

• Çünkü ofsayt bilinir ama anlatilamaz :D

0|0
    0|0
  • kızlar ggrup seks fantazsinden hoşlanır mı

0|0
    0|0
  • Çünkü bunu bilen kız futbolu biliyordur.

0|0
    0|0
  • ufakta olsa bir karmaşası vardır ondan.

0|0
    0|0
  • futboldan hoşlanıyormusun derim gelen cevapla analrım teste mi tutacam kızı bide

0|0
    0|0
  • Hakem kaç defa düdük çalarsa ilk yarı biter, kaç defa çalarsa maç biter?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ofsayt ne diye aslında surekli kızlar sorarmıs önceden erkeklerde aciklasalar da kızlar anlamazmis o yuzden anlasılması zor diye yani simdilerde kızlar ofsayt ne ogreniyo :D

0|0
    0|0
  • Top ve rakip oyunculardan kale cizgisine daha yakınsa buda avantaja girdiği için ofsat sayılıyo die biliyorum mac izlerken anlamak daha kolay anlatmakta problem var :)

0|0
    0|0
  • Ofsayti bilirim ama futbolu sevmem mesela.

0|0
    0|0
  • ya daha kendileri bile açıklayamıyolar geçen güldür güldürde izledim hiç birinin net bir cevabı yok ya akıllarınca bizi test ediyolar ahh aahh

0|0
    0|0
    • Tuhaflar o zaman.

• tuaf değiller mesele ego tatmin etmek kalkıp sorsan sen açıkla ya anlamazsın falan havaları ama nalatmaya kalksalar ıı lardan iştelerden anlamazsın cümleyi daha bildikleri şeyi anlatamıyolar anlamadım ki arkadaş

• Herkes bir acayip. Erkeğinde de var kızında da.

• Anlatabilen kişi tanımıyorum (erkekler dahil) pratikte biliniyor ama kimse tanımlayamıyor sanırım cevap veremememiz için bu soruluyor

0|0
    0|0
  • Cok karisik cunki

0|0
    0|0
  • sana tacı soralım ozaman.

0|0
    0|0
  • Santra vuruşu felan bilinir ama çoğu kız ofsaytı bilmez. Pes kapışarak öğrendim bende.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin coğu bile bu soruyu cevaplayamıyor maalesef blseler bile açıklanması zor bir durum olduğundan genellkle bu seçilr :)

0|0
    0|0
  • Bilmedigimizi sanirlar :-)

0|0
    0|0
  • kızların bişeyden anlamadığını sanıyorlar, ama yanılıyorlar. mesela serenay aktaş, oda futbolcu üstelik kız. bende futbolcyum lisansımda var yani bu tür şeyler kız erkek farkettirmiyor

0|0
    0|0
    • Futbolun erkeklerin ilgi alanina girdiği duşünülüyor. Dediğin gibi kızlarda ilgilenebilir.

• Ofsaytın anlamını pek çok erkek de bilmiyor zaten:)

0|0
    0|0
  • Cünkü anlatması çok zor:)

0|0
    0|0
  • Zamanında kendileri de kavramakta çok zorlandiysalar demek ;)

0|0
    0|0
  • kucuk beyinlerinde en karmasık futbol teriminin o oldugunu dusundukleri icin

0|0
    0|0
  • Çünkü ofsaytı sadece gerçekten futbol bilgisine sahip kızlar bilir ;)

0|0
    0|0
    • Futbolla ilgilenen bazı erkekler de anlatamıyor ofsaytı. Sorun nerde?

• Demekki fanatik değiller ve futbol kurallarını tam olarak bilmiyorlar

• çünkü çok karışık sanılıp bir türlü çözülemediği için :D

0|0
    0|0
  • daha cewabı bulunamamış bir soru :)

0|0
    0|0
  • Bence erkekler de anlamadigi icin soruyor. Malum kadinlar 50 kere anlatmadan anlamiyorlar bir seyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...