Tekrar kilo aldım deliricem?

İki yıl onceki yaz gaza gelip bir ayda 6 gün spor ve saglam diyetle 12 kilo vermistim sonra o yıl icinde spor olmadan yediklerime dikkat ederek 4 kilo daha verdim. Fakat sonraki bir yıl üniversite sınavına hazırlık falan derken bosladım ve verdıgım 7,8 kiloyu geri aldım, aynaya bakamıyorum ve kendımden nefret ediyorum. Ona ragmen tekrar o motivasyonu yakalayamıyorum belki ise yarar diye eve kosu bandı bisiklet dumbıll twıster falan bile aldım ama bir türlü olmuyor ne yapmam gerek?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hizli kilo verdin hizli aldin olay bu ;)

0|0
    0|0
    • Hızlı kilo verdim evet ama aldıgım kiloyu yaklasık 9 ayda periyodik olarak falan aldım tartıya sürekli cıkıyordum ama engel olamıyordun

• Tekrar basla ve yavas vermeye bak. Sonra da formunu koru tartiya hergun cikma. Psikolojin bozulur. Simdi kilo verip aldikca vucudun kilo vermeye karsi direnc kazaniyi ve her seferindedaha az kilo veriyorsun... Bol sans canım ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• hangi bölgelerde fazlalıgın var?

0|0
    0|0
    • Vucudum sekline uygun alıyor yani habi bazısı gobege bazısı göte gider ya oyle degil ama en cok diye sorcak olursanız ıc bacak ve gobek derim, popo kısmın en az alan

Kızlar Ne Diyor 2

• yine verirsin ama kısa sürede değil uzun sürede. kendini boşlama sadece güven. artık daha kararlı ol ve tekrar ver kilolarını.

1|0
    0|0
    • Keske yapabilsem kitlenip duruyorum düzene sokamıyorum bir türlü :(

• kararlı ol bir de neden kilo vermelisin bunu düşün ve kilonu sabitle.

• bir de çatlak oluyor mu merak ettim?

• cok zararlı keske almasaydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...