Balıkesir süper lige ayak uydurabilecek mi?

Ben uydurmasını çok isterim memleketim gibi seviyorum Balıkesir'imi , ilk maçı izlediniz fikriniz nedir?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• balıkesır benımde memleketım sayılır hayatımın uzunca zamanı orada gectı zaman ıcerısınde, stadlarında mac bıle ızledım deve guresınıde unutmayalım:) taraftar olarak hakları bal-kes baska super lıgde hep olmalı, bu sene tecrubesızler bunu kumeden dusmeden atlatırlarsa ve sehır butunlesır takımına sahıp cıkarsa asansor olmadan kalıcı olabılırler super lıgı hakedıyorlar herseylerıyle.. ıyıde transferler yaptılar, su uyum surecını kolay atlatmaları lazım, akhısar onların rakıplerınden bırısı beraberlık ıyı sonuctu kendı sahasında rakıbe yenılmek kötü baslangıc ınsallah toparlanırlar, bu ligin ıhtıyacı çok balıkesıre

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadroları fena değil uydururlar

1|0
    0|0
  • Muhammet REİS'in gitmesine çok üzüldüm. Bu kulübün sembol ismiydi onun sayesinde BAL-KES efsanesi doğdu sempatim oldu bu takıma. Onsuz bu takımı beğenmedim 4 büyüklerin yaşlılarını toplayacaklarına genç dinamik isimler olsaydı araya 2-3 abi koysalardı takıma o zaman rahat ligde kalırdı ama şu an MİY ve Balıkesir maalesef işleri çok zor. Ama futbol bu hiç bişey belli olmaz :D

1|0
    0|0
  • normal kadro iyi ama kalede zeki ayvaz bana yetersiz geliyor. sadece bu maç için değil tüm sezon için

1|0
    0|0
  • Tüm veteranları toplamışlar çok rahat bir sezon geçireceklerini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Güzel oynadı ama bu tempoyla çok zor.

1|0
    0|0
  • Nerden biliim bea ¬¬)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2