Mert gibi Yetenekli Efendi Saglam Bir Kaleci Varken Volkan Karaktersizini Niye Oynatıyorlar Sizce?

Mert gibi Yetenekli Efendi Saglam Bir Kaleci Varken Volkan Karaktersizini Niye Oynatıyorlar Sizce? Melo, Emre, Volkan bu adamları Galatasaray-Fenerbahçe gibi tkaımlara almak gereksiz arkadaş ztn yıllardır savaş varmış gibi sevmiyor 2 takım taraftarı üzerine Aziz yıldırımın tahrikleri bide futbolcuları böyleyse ohoo futbol terörü bitmez anlamadıgım şey Mert gibi yetenkli bana göre Volkan'dan çok daha saglam reflexleri olan bir kaleci varken hem milli takıma hemde fenerbahçede ilk 11 de neden Volkan oynuyor anlamış deilm sırf karaktersizligi yeterdi onu oynatmam için Futbol magandası volkan

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım gibi bir adam Fenerbahçe'nin başında olduğu müddetçe bu tür futbolcular hep olacak bu takımda.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardesim futboldan fazla anlamiyorum ama sunu solemek isterim mert gercekten guzel bir kaleci ama volkan kadar değil tecrube edinmesi gerek kritik maclarda volkan diger maclarda merti oynata bilirim. soyledigin iisimler gercekten cok dogru emre heleki ben o kadar karaktersizini gormedim bir gitsede kurtulsak diyorum bir fenerli olarak galatasarayda bence kaleciniz kral insan efendiligi falan cok iyi haaa birde caner var onu atlamişsin galiba yazmamişin caner efendi ama bazen de cok sacmaliyor :) eee her takimda 1 2 tane bu sekilde gereksizler cikacak be gardasim :)

0|0
    0|0
    • ya caner brz artist kendini begenmiş yani oda kötüde o kadar abartılacak kadar değil yani Melo kadar emre kadar değil zaten VOlkan nefret ettm artık yaptıgı 1 değil 2 değil adam bildign dövüşmeye gelmiş yiyorsa çık ringe dövüş bakalm nasıl seni mundar ediyorlar

• hop basmiş aminoastidi taşş gibi adam :D

• Melo gibi karaktersiz de oynuyor

0|0
    0|0
    • kardeş görmüyor musun orda yazdıgımı hemen tarafçılık yapmyın ben MELO-EMRE-VOLKAN gibi oyuncular GS-FB Türkiyenin en büyük takımları yakışmıyor bu takımlara böyle kişiler

Yükleniyor...