Kızlar futboldan ne anlar?

Bazilari bilmedigi halde biliyorum havasinda bazilari cidden iyi biliyo mesela bu sitede bir kiz var adini vermiyim masallah kizin her sorduguu soru futbolla ilgili :D gerci kizlara futbol yakismiyo bence ama kendileri bilirler :D

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Anlarlar :)

0|0
    0|0
    • İşte sürekli futbolla ilgili soru soran kızımız geldi :D

• Kaleciyi sayarsak son 2 futbolcudan saymazsak son futbolcudan :) bu arafa eic icin Teşekkürler

• Helql kiz sana

Kızlar Ne Diyor 8

• neden anlamayalım canım. anlarız, severiz de. erkeklerin bir kısmından bilgili olduğumuzu bile savunurum ben :)

0|0
    0|0
  • Anlarım, severim

0|0
    0|0
  • aman onu da anlamasınlar düşünsene karı koca maç izliyolar ve o narin kırılgan kadın birden küfretmeye başlıyo çok ititci bir bayan olduğum halde hoş değil bence skora baksınlar yeter :D

0|0
    0|0
  • Cok güzel anlarlar 😊😊

0|0
    0|0
  • Offsideı biliyorum. ^_^

0|0
    0|0
    • Yazmasını öğren sonra bildiğini iddia et

• "Offsidei" yazmam gerekirdi. Yazım kurallarına göre yabancı sözcüklere gelen ekler, kelimenin yazılışına uygun şekilde getirilirler. İngiliz ruhum da yok. Kelimeyi olduğu gibi kullanmak istedim. Gerekeni yaptım. Çok mu rahatsız etti?

• Önceleri aşırı derecede ilgiliydim tüm spor haber manşetleri transfer durumu vs ama son zamanlarda baya duruldum ya

0|0
    0|0
  • Kızları bilmem de ben anlıyorum

0|0
    1|0
  • ben biara cok takip ederdim haberleri programlari falan ama yoruldum ya :D artik maclari tek takip ediyorum birde twitterden yorum vs okadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben erkeğim ama anlamıyorum :D soyledigin konuda haklisin son yillarda medya ve sosyal hayatta "kadinsin ama futboldan cok iyi anlamak zorundasin erkeklerle yarismalisin" demişler sanki bir kabul görme hirsi var :)

0|0
    0|0
  • Halı saha maçına çıkıp bir forma terletsinler de görsünler gerçek futbolu.

0|0
    0|0
  • çok şey

0|0
    0|0
  • Kasss

0|0
    0|0
  • Yani (:

0|0
    0|0
  • fazla kafa yorcak bir şey değil qanqa herkes anlar