Buradan bütün Galatasaraylılara ve diğer takım taraftarlarına soruyorum?

Cidden cim bom bom ne demek? neden o şekilde destekliyorsunuz takımınızı :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Cimbombomum benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim. Seninle ağlarım seninle gülerim. söyle senden başka kimim var benim...:))))

0|0
    0|0
  • jim bom bomdur orjinali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• efsaneye göre bir galatasaraylı camilerin açtığı kuran kurslarından birinde elifbayı sökememiş. elif be te se cim deyince gerisi gelmiyormuş hocası da koyu fenerliymiş. çocuğu hergün cim diye çağırırmış. (cim çağırmak xd) sonra birgün hocası bunu yine okutturmuş yine cimde takılınca hoca bunu cami minaresini söküp dövmüş. çocuk ölmüş. çocuğun ruhu 2000 yılında gs nin uefa ve süper kupa almasında büyük katkı sağlamış oyunculara. hep taktikler veriyomuş bunu bir gs taraftarı öğrenince stadda cim diye bağırmış o zamanlar da ramazan ayıymış. (önceden ne oldugunu bilmiyorum) sonra bomm diye top patlayınca. taraftarlar da aynı şekilde bomm diye bağırmış. adam gaza gelmiş. cimmm diye bağırmış karşı taraf bomm diye bağırmış. bu şekilde bir efsane doğmuş güzel kardeşim.

0|0
    0|0
  • Cim bom değil cin con

0|1
    0|0
  • Jim adinda Galatasaray aşığı maçlara Galatasaray sortuyla çıkan amerikai bir boksör un bir maçında izleyicilerin jim bom bom tezahuratiyla baslayan bir süreç. Yillar geçtikçe cimbombom olarak degismis tabi :) belgeseli de vardi gstv de

0|0
    0|1
  • Doğrusu cincon

0|0
    1|0
Yükleniyor...