Fit bir vücut icin spor?

şu an diyet ve spor yapiyorum boyum 170 ocakta 50 kg olmayi planliyorum. Ocaktan sonra duzenli spor yapacagim bir 6 ay kadar sizce yeterli olur mu fit olur muyum o zamana?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba ben fitnessla çok yakından uğraşan biriyim. Diyet yapman gereksiz fark ettin mi bilmiyorum ama ne kadar diyet yaparsa yapsın zayıflayamayanlar var neden biliyor musun? Herkesin vücudunda kilo yapan şey farklıdır. Mesela bende karbonhidrat kilo yapar protein yapmaz. Sende protein yapar karbonhidrat yapmaz gibi, buna göre de diyet listesi hazırlanması gerekir. Sen kendi kafana göre onu yemeden bunu yemeden diyet yapıcam dememelisin ama tavsiyem yağlı, şekerli şeyleri hayatından çıkar hem kilo hem sağlık için iyi bir adım olur. Bunun dışında fitness salonuna yazılma şansın varsa ve ya yazılıysan diyim, koçlarınla konuş onlar sana program yaparlar onlar 1 diyorsa 2 çalış. Fitness salonu dışında da her gün 1 saat yürümeni ve ya yuzmeni öneriyorum. Ozellikle yüzme 15 günde garanti 1 kilo verdirir. Diyet yaparsan halsiz düşersin bu sefer vücudun kaybedilen besin değerlerini toplamaya çalışacaktır o zaman ne diyetten ne spordan bişey anlarsın. En iyisi sürekli hareket etmek spor yapmak terletmek kendini, bu arada bol bol tuvalete çıkman yardımcı olacaktır. Birde arkadaşlarınla dışarı çıktığında ilk siparişi sen vermelisin, yoksa onların yediklerinde gözün kalır sende ondan söylersin fazla kiloya gerek yok 👍😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet 6 ayda olursun

0|0
    0|0
  • google a youtube a yaz çıkar

0|0
    0|0
  • pazartesi diyete başlayacam deyipte salı bırakma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...