Sizce Beşiktaş ve Trabzonspor UEFA'yı kaçıncı olarak tamamlayacak?

Size göre besiktas ve trabzon kaçıncı tamamliyacak bence Beşiktaş 3 trabzon 2

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzon gruplardan 1. çıkacak, Beşiktaş ise 2.
    Fakat arkadaşlarımın hepsi, oynadıkları Arsenal maçlarını dikkate alarak, Beşiktaş böyle oynarsa deyip duruyor ama dikkat etmedikleri bir şey var ki, oynadıkları takım şu an inanılmaz formsuz ve berbat bir durumda, ölüsünü bile Beşiktaş eleyemedi. O yüzden yarı final, çeyrek final bence bu kadro ile hayal göreceksiniz. Ayrıca Beşiktaş'ın başka bir detayı var, son senelerde dikkat ederseniz erken form tutup, sonradan dağılıyorlar, yine aynı sıkıntıyı çekecekler, çünkü takım kalitesi sınırlı.
    Adam gibi bir orta saha bile yok. Olcay ile Oğuzhan ile vs. vs. olacak bir iş değil.
    En sağlam halkası Tolga ve Demba Ba ötesi yalan.
    Trabzon ise Halilodzic'e bağlı, çok gerçekçi bir teknik direktör fakat bu gerçekçiliği takım ve şehir üzerinde ne kadar etki bırakacak, bir kaç maç sonra daha da netleşecek, şu ana kadar iyi bir performans da gösteremediler, fakat takımı iyi kurdular, bahsedilen bir kaç nokta transferden sonra da takım çok çok iyi olur ama uyum sorunu nasıl ve ne zaman aşılır onu kimse bilemez.
    Şayet uyum sorunu ve Halilodzic faktörü negatif etki yapmazsa bu sene Fenerbahçeyi en çok zorlayan ve kafa kafaya oynayan takım olacak. (Ama yeni kurulan takımın, ilk yılı için bu zor bir durum. Sadece iyiniyetli düşünüyorum)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• ıkısınınde grubunda tas gıbı takımlar var kharkiv ve tottenham dolu takımlar, ama ben ıkısınınde cıkacağına ınanıyorum, şöyle adam gıbı bır forvet ve defansı derleyıp toparlayacak bır adam alırsak cımbomumda sampıyonlar lıgınden cıkar, bıze delı gıbı ulke puanı lazım basta galatasaray olmak uzere ucunede can-ı gonulden basarılar..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa ilk ikiye giremez diyen birinin futbol bilgisi tartisilir. partizan veya yunan takimindan bir oyuncu yazsana google a bakmadan

0|0
    0|0
    • Yani herkesin kendi fikri düşüncesi bisey diyemem ama buraya gelip yazsam ne kadar inandırıcı olur bilemiyorum ben senin düşüncene saygı duyarim senden de aynısını beklerim ve futbol bilgim çok fazla olduğunu da iddia etmedim

• soyle diyeyim eger Sampiyonlar Liginden bir iddali takim gelmezse Avrupa Ligine simdiki oyununu gordugum besiktas rahat yari final oynar ama malesef trabzon round of 16 de kuvvetli bir takima elenecek.. tum turkiye temsil eden takimlara basarilar!!"not:bir GERCEK fenerbahceli"

0|0
    0|0
  • Besiktas Partizan a mi elencek saniyosun. Arsenal karşısında ki Besiktas son 16 görmeli en az. Trabzon gruptan çıkabilir ama final Varşova da ve Legia çok iyi bu sene celtic e iki macta 6 gol attilar. Turk takimlarinin kabusu olan M. Kharkiv de gruplarinda elenmeleri surpriz olmaz. İki takimimiza da basarilar :)

0|1
    0|0
  • 2 takımda gruptan, 1. Olarak çıkacak beşiktaş çeyrek finalde trabzon ise gruplardan sonraki ön elemede elencek Not:Trabzonsporluyum

0|1
    0|0
  • beşiktaş tur atlar trabzon zor

0|0
    0|0
  • Trabzon lider grup atlar. Beşiktaş da en kötü 2. olup grup atlar. İki takıma da başarılar. Beşiktaşlıyım. Başarılı olacağımıza inanıyorum :)

0|1
    0|0
  • Trabzon iyi ama yinede belli olmaz bence ,
    Besiktasım sa eğer Arsenal maçındaki gibi oynarsa bütün maçlarda, çeyrek final garanti, peki sen hangi takimlisin?

0|0
    0|0
    • Galatasaray

• Galatasarayin oyuncuları yi oynuyo ama ben bu t. direktöre pek güvenmiyorum bence siz en büyük aptalligi fatih hocayı gondermekle yaptınız

• Beşiktaş böyle oynarsa final görür trabzondan da süpriz bekliyorum :)

0|1
    0|0
  • Grupları kaçıncı tamamlıycak demek istedin sanırım bence ikiside 1. Tamamlıycak çok kolay gruplar çektiler

0|0
    0|0
  • ikisininde gruplarında rakip göremiyorum ben hepsi dişlerine göre ideal gruplara düştüler bir zahmet yensinler birinci cıkma sansları var ama türk takımları nedense ikincilik bize yeter kafasında oynuyor...

0|0
    0|0
  • bu sene ikiside gümbür gümbür başarı olacakalrına inanıyorum bende galatasaraylıyım umarım bizde bişeyler yaparız ama o kadar umutlu değilim

0|0
    0|0
  • Bence ikisi de yarı final oynayabilir kadroları gayet yeterli hatta ligde de şampiyonlukta favorilerim

0|0
    0|0
    • Bencede kadrolari gayet iyi

• Transfer size değil galatasaray a lazim forvet almazlarsa her maçta kafayi yerim artik heralde :)

• Gel vatandaş gel biZim takımda Gs ye herşey yarı fiyatina ayrıca 1 alana 1 bedava kampanyamız da devam ediyor ;))

• Beşiktaş grup 2. olur duruma göre 1. olabilir Ts ise 1. olur

0|1
    0|0
  • İkisi de lider tamamlar gibi geliyor.

0|1
    0|0
  • beşiktaş ikinci bitirir.. ama duruma göre liderde bitirebilir..

0|1
    0|0
  • kızlara bu ilgilerinden ötürü sevgi ve saygılarımı sunuyorum. doğru yoldasınız:)

0|0
    0|0
  • finalde beraber oynuyacaklar

0|0
    0|0
  • çeyrek final birinden biri #kanka^^

0|1
    0|0
  • bu soruyu sen mi soruyosun cidden?

0|0
    0|0
  • 2 ikiside

0|0
    0|0
  • trabzonspor uefa sampiyonu olur besiktas ikinci :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ilerler ama trabzon zor gibi.

0|0
    0|0
  • fake olmasan çok güzel kızsın

0|0
    0|0
  • İkisi de 2. olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neye göre kaçıncı? Gruptan bahsediyorsun herhalde?

0|1
    0|0
    • Kendi gruplarinda kaçıncı olacak ondan bahsediyorum

• Öyle sor o zaman uefayı kaçıncı tamamlayacak derken farklı anlam çıkıyor.
      Beşiktaş 1,2 trabzon 1

• Herkes anladi bir tek sen farkli anlam çıkardın :) teşekkür ederim

Yükleniyor...