Kizlar sizce nasil (soru basligi kisa)?

Sizce vucudum nasil? Ilginizi ceker mi yani?

http://hizliresim.com/Z2PdNk

Güncellemeler:
Ego tatmini ile alakasi yok arkadaşlar xper icin ugrasanlar zaten yazmasin gercekten yorum yapmak isteyenler gelsin lutfen

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• İyi oldugunu sende biliyosun heralde iltifat almak icin mi soru paylastin:)

0|0
    0|0
    • Yok ondan degil yag oranim dusuk o yuzden bazi insanlar begenmiyo yani nabzi olcmek icin diyelim :)

• Hahah ya kiz nasil anlasin karsina gecip bir iki elleyip ay yok ya senin yag oranin dusuk diye begenmemezlik etmez takilma bence :D

• Oyle diyosan oyledir tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşım biraz daha biceps, triceps ve karın kasına odaklanman lazım vücut yapmak bir sanattır. Dengeli ve düzenli şekilde beslenip karın kaslarınıda ortaya çıkarabilirsin. Kaslarını daha belirgin hale getirmek istersen diyete başlayıp mükemmel bir vücuda kavuşabilirsin.

0|0
    0|0
  • kaslı olunca noluyor ben anlamıyorum kızlar çok mu ilgileniyor saçma

0|1
    0|0
  • Ek olarak dışardan ne alıyosun?

0|0
    0|0
    • 3 hafta oncesine kadar birsey almiyodum fakat hacimlenmek icin amino asit + protein tozu aliyorum

• Karın bölgesine biraz daha önem ver aynı hareketleri yapma vücüdunu şaşırt farklı şekillerde zorla daha etkili sonuç alırsın. Ve ikinisi aynı anda tavsiye etmem yanlış bilmiyosam hacimi amino asit veriyo ilk bunu kullan oldu dedikten sonra proteine geç derim..

• Dikkate alicam tavsiyeni tesekkur ederim

Yükleniyor...