Beşiktaşlılar kurayı nasıl buldunuz?

İngilizlerden çekmeye devam edicez gibi :/ Diğer iki takım pek güçlü değil sanırım.

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• bırakalım artık şu düşman takım takıntısını ve Türk takımlarını bir Türk gibi destekleyelim
    bu arenada renkler değil göğüsündeki al bayrak önemli bjk veya gs olması önemli değil
    bir fenerli olarak beşiktaşın grubu lider bitireceğıne inanıyorum tottenham da pek zorlayamaz bjk yi
    inş. gideceği en iyi yere kadar gider de artık şu Türk futbolunun adı iyice duyrulur avrupada

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Arsenale cektirdigimiz kabir azabini Londra da devam ettirecegiz

1|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak diyorum Beşiktaş grubu 1. Tamamlar Tottenham kim l*n Arsenal a bunu yapan Tottenham a tecavüz eder

1|1
    0|1
  • 29'undaki UEFA finali için, 28 Mayıs 2015 günü için Varşova'ya gidiş biletini aldım ve bi' otelde tek gecelik rezervasyonumu yaptırdım..

Bunları konuşmanın anlamı yok

Risk budur

1|1
    0|1
  • ben gurubu lider bitireceğimize inanıyorum. birkaç takviye ile en az çeyrek final oynarız. güveniyorum ben takımıma

1|0
    0|1
  • İngilizler bizden çeksin partizan deplasmanı olaylı olur yunanistan takımını içerde dışarda yenmemiz lazım ülke puan için çok kritik ama ben Beşiktaşa güveniyorum bu gruptan birinci çıkıcak

1|0
    0|0
  • Arsenale oymadigimiz gibi oymarsak birinci cikariz artik futbolda yetenekkadar fizik gucu de onemli ve besiktas istekli oynuyor ben guveniyorum!

1|1
    0|0
  • Bence gruptan lider çıkarız eskisi gibi değiliz. hırçın genç oyuncularımız, çogu futbolcumuz en az iki senedir takımda. Oturmuş kkadromuz var bir iki eksiğimiz dışında İNŞALLAH avrupada en az yarı final düşünüyorum. .

1|0
    0|0
  • Grubun en zorlu rakibi totenham gibi görünüyor fakat arsenal karısında oynadığımız oyunu oynayıp birazda gol yollarında becerikli olursak fark atarız.

0|0
    0|1
  • Beşiktaşımız bu hırs ve mücadeleyle oynarsa en az yarı final oynar diye düşünüyorum

1|1
    0|1
  • gsli olarak bjk kurası iyi diyebilirim. Tek totenham zorlar gerisi kolay.

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok, onlar düşünsün

0|1
    0|1
  • lıder veya ıkıncıyız renktas
    tottenham cok guclu takım
    dembele adebayor falan :)

0|1
    0|1
  • Lider olarak cikariz.

0|1
    0|1
  • ney uefa mı la o hani teneke kupasıydı looo =)))

0|0
    1|2
  • Hayırlısı diyelim

0|0
    0|0
  • fark eder mı kı :D yensekte yenılsekte besıktas :D

0|1
    0|1
  • takımda sıkıntı olmassa lider çıkar tottenham ı abartmayın !

0|1
    0|1
  • Hepside güçsüz totteama bakma Beşiktaş en az 4 puan alır rahat cikar gruptan. Ayrıca Demba na totteam la yaptığı 5 maçta 4 gol atmistir.

0|0
    0|1
  • bence bjk gruptan çıkar çünkü karsisindaki takımlar cok güçlü takimlar değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• katılıyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...