Bisiklet sürmeyi seviyorsunuz değil mi?

Aman diyim öncelikle bisikleti kasksız kullanmayın bu önemli bir hatırlatma bunun dışında.
Bisiklet sürmenin keyfine önem veriyor musunuz?
Şehir içi şehir dışı nerelere geziyorsunuz önerebileceğiniz rotalarınız var mı?
Strava kullanıyor musunuz?
Grup halinde keyifli sürüşler yapmak ister misiniz?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki seviyorum.. arkadaş grubuyla çok güzel oluyor.. birde guzelyalı sahilinde..

0|1
    0|0
    • EİC için teşekkürler..

• festivalleri takip etmeli bizde grup olarak denizli bisiklet festivaline gidiyoruz bu hafta.. 4 gun

• Oh ne güzel umarım bir dahaki sefere bende bursadakine katilabilirim..

Kızlar Ne Diyor 9

• Bisiklet surmeyi bilmiyorum ogretick kisi ariyorum afdsfa saka maka en son dort sene once surmustum

0|1
    0|0
    • Sürmeyi öğretme etkinlikleri var ama bilmiyorum nerede yaşıyorsunuz

• bursada bisiklet festivali şu sıralar devam ediyor birçok arkadaşım da orada. sende bir göz at istersen. belki öğretirler de ayakustu :)

• tamam sagol kanka;-):-D

• severim

0|0
    0|1
  • Çok severim ama çok zor sürüyorum hiç yer yok buralarda :(

0|0
    0|0
  • Bayılırım. Ama Roberto Carlos gibi bacak kası yaptığı için bir müddetliğine bırakmak zorunda kaldım.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da sürülcek yer yok be

0|0
    0|0
    • Bisiklet gruplarından haberiniz yok sanırım. Ve İstanbul'da harika yerler var önemli olan kondisyonu arttırmak günde en az 50 km yapacak hale gelmek. Ondan sonra kendine kendine keyfi gelecek

• Üzerine gidince yanı araçlardan korkmamayı ve nasıl hareket ettiklerini çökünce şehir içinde de çok güzel geziler düzenleniyor.

• İstanbul'da da pekçok köy ve harika yollar var rampa görünce pes etmemek gerekiyor öncelikle.

• Belirlenmiş alanda sürerim hep. Ama, doğrusu, kask takmam.

0|0
    0|0
  • Bisiklet binmeyi bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Ne bisikleti biz aramba sürüyoruz :D

0|0
    0|1
    • İstanbul trafiği mi araba için çok iyi değil malesef

• Him ben İstanbul'da degilim ondan. Onu dusunmemistim

• Yine de daha tenha bir şehirde isen bile yolun keyfine bisiklet ile varıldığını düşünüyorum

• evet

0|0
    0|0
    • Kendini güvende hissedeceğin bir bisiklet grubunda sürmek ister miydiniz

Erkekler Ne Diyor 6

• ben genelde bmx kullanıyorum şehir içi ama okuluma görüşmeye giderken urla iskele yolu yakın olsa her gün gidilir çok güzel deniz kenarı yolları var ama bisiklet sürmeye biraz elverişsiz

0|1
    0|0
    • oralarda bisiklet sürdüm ben seferihisar dan urlaya ordan çeşmeye gittim ordan geri donduk karaburun a gittik.

• çok güzel yerler ama biraz bisikletcileri umursamıyorlar yazlıkta sürdüğümde üzerime bile sürüyorlar yollar iğrenç zaten haftada 4 5 kez tekerlek yamalamak yok değiştir biraz uğraşsa belediyeler filan her gün sürülür :D

• sürülmezmi kanks sahil kenarından mis gibi oooh

0|0
    0|0
  • Erkekler için sağlık açısından sıkıntı yaratıyor

0|0
    0|1
    • 3 senedir aralıksız sürüyorum dogru ekipman kullanıldığında hiç bir sakıncası yok

• Cocuklugunu yasayamadin galiba

0|0
    1|1
    • Yaşadım hemde gayet güzeldi ama bisikletin bir ulaşım ve spor aracı oldugunu bir güzel sosyal araç da oldugunu. Hareket etmenin yeni yerleri bisikletle giderek gezmenin keyfini imrendirelim istiyoruz. #kacakbisiklet Bizim grubumuz yaş sınırlaması yok gibi. Yani yaşlı abiler ortayaş ya da gençler. Hepsi var aramızda. Çekirdek kadromuzun yaş ortalaması ds birhaylı yüksek. Zaten amacımız bu aracın sadece karne hediyesi olmadığını anlatmak.

• tabiki de
    #DiyorumBen^^

0|0
    0|0
  • Kanka biz İstanbul dan elazığın ağın ilçesine geldik bugün leblebi festivali için bisikletle

0|0
    0|0
Yükleniyor...