Plates mi yokya fitnessa gidersek daha fazla kilo veririz?

hangisi daha fazla kalori yakmayı incelmeyi sağlar

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• A-FİTNESS
    B-PLATES
    C-HEPSi
    D-HİÇBİRİ

Doğru cevap, dengeli ve düzenli beslenme, yediklerine ve içtiklerine azıcık dikkat etsen ne fitness`e nede plates`e gerek kalır.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri... 3 aydır spor yapıyorum hiçbiri diyorum. Fitness değilde kardiyo ağırlıklı çalış sen... En uygunu bu olur. Başarılar..

0|0
    0|0
  • Cevap dengeli beslenme ve kardiyo ağırlıklı çalışma bence. Eğer koşu , boks , yüzme gibi fazla kalori yakan sporları yaparsan vücudundaki değişmeyi anlarsın..

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışmıyorsan kasın yoksa karbonhidratı çok azalt
    2 gün sabahları aç karnına koş sabah kalkınca hiç bir şey yeme 1 günde tok karnına l-karnitin içip koş

0|0
    0|0
  • valla bacım boğazını tutmadıktan sonra istersen body e git :D ama fitness da fazla kilo verirsin

1|0
    0|0
  • Fitness daha iyidir çünkü kaslari daha cok calistiriyorsun kardiyo çalış diyenlere bakma kalbi mahvedersin sen sadece fitness yap kardiyo fazla çalışma

0|0
    0|0
  • Fitness te kaslanabilirsin bir bayana hiçte hoş duracağını sanımıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 3 4 kilo fazlan varsa plates. Ama daha fazlaysa fitness tabiki cunku 80 90 kilo birinin plates yapmasi pek ise yaramaz

0|0
    0|0
  • önce fitness zayıflayınca sıkılaşmak için plates ama fitnessa giderkende platese gidebilirsin. mesela ilk bir kaç ay fitnessa gidersin kilo vermeye başlayınca hem fitness hem plates şeklinde devam edebilirsin. tabi sporla uğraşan birine danışman daha doğru olur ben sadece kendi fikrimi söyledim

0|0
    1|0
  • fıtness. Pilates sıkılaştırır sadece

0|0
    0|0
  • B-fit spor salonuna yazıl :D

0|0
    0|0
  • Pilates sıkılaştırır fitness'a göre. Bence fitness.

0|0
    0|0
  • Ben fitness pilates karışık yapıyorum doğrusu. Ama pilates daha çok yakıyor, yapınca.

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
Yükleniyor...