Sevgilinize pahalı hediyeler alır mısınız? Aldığınız en pahalı hediye neydi?

Sevgilinize evlenmeden pahalı hediyeler alır mısınız? Ayrıldığınızda bu hediyeleri geri ister misiniz?

Güncellemeler:
Bütçenize göre sevgilinize aldığınız en pahalı hediye neydi?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Valla altın kolye dışında bir şey almadım. Goldaş'a gidince zaten ne alsan beğeniyor. Daha pahalı bir de laptop almıştım bak onu anımsadım

1|0
    0|0
    • Benim laptopumun modası geçtiydi. Marquis benimle çıkar mısın?

• Marquis'ciğim teşekkür ederim. Hiç kimse beni bu kadar kibarca reddetmemişti.

• Aşkolun canımın içi, endoplazmik retukulum'um benim...:) Ben ne zaman nezaketsizlik gösterdim ki simdi kibarlık göstermeyeyim. Ruhum serseri ama davranışlarım efendidir , kibardır..Her zaman:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak şimdi oldu :) gerçi esprisine yazmıştım. Çünkü her ne kadar klişeleşmiş olsa da maddiyatçı olmadığım için "hediyenin büyüğü küçüğü olmaz"cılardanım...

Ama aldığım en pahalı hediye bundan 4 sene falan önce aldığım 18 karat tektaş bir yüzüktü...

Aldığım en güzel hediyeyse defalarca kez olmasına karşın her biri birbirinden kıymetli olan yüzüme sıcacık gülümseyip öpüşü... Hiçbirşeye değişmem

1|0
    0|0
  • Hediye geri istenir mi yaaa ne ayıp cık cık cık

1|0
    0|0
  • Pahalı yerine imkanın ölçüsünde dersen eğer evet aldım geri istemeye gerek yok şu sıralar. öğrenciyim istesem de pahalı olamıyor :)

1|0
    0|0
  • kime göre pahalı... beyonce sevgilisi j-z'e bugatti veyron almış mesela xD nicelikli bi soru xD

1|0
    0|0
  • Almam çünkü benim hediyelerim hep el yapımı ve çok değerli olur kendi hediyemi kendim yaparım. Yaratıcı bir ressamım da o yüzden ama hoşlandığı bir şey olursa da almaya çalışırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşimle evlenmeden önce hep pahalı hediyeler alırdı bana. Evlendim yine devam etti. Benim ona aldığım en pahalı hediye isimlerimizin yazdığı künyeydi.

Ayrıldıktan sonra geri de verilmez, geride istenmez. Zaten geçirdiğiniz günlerin saygısına derim ben buna..

1|0
    0|0
  • Şimdi böyle şeylerin fiyatı söylenmez ama kot almıştım ona iyi bi yerden kaliteli birşey biraz pahalıydı ama olsun :D

1|0
    0|0
  • Pahalı olmasından ziyade alım gücüm çerçevesinde onu en çok mutlu edeceğini düşündüğüm hediyeleri seçerim. Hediye geri istemem ama talep etmesi durumunda da iade ederim.

0|0
    0|0
  • Pahalı hediye almadım. İleride zengin olursam alabilirim.

Yükte hafif pahada hafif hediyeler vermişliğim vardır.

0|0
    0|0
  • cimriyimdir ben anca kendime harcarım. telefondan lira yollamak ve ya normal düzeyde hediyeler almaktan başka bir şey yapmam o da çok nadir olur . ama ayrılırsam da asla geri istemem.

1|0
    0|0
  • İçimden geliyosa neden almayım.. Ve tabi ki geri isteme gibi bi görgüsüzlükte bulunmadım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...