700 m boyunca havuzda ayak cirpsam basen bolgesi erir mi?

25 mlik bir havuz var. Hic durmadan 15 kere gidip geliyorum bes dakka ara verop tekrar 15 tane yapiyorum 50 m de 1 tane sayiliyomus. Bu kalca basene yardimci olurmu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yağ kasa dönüşmez
    2 vücudun hiç bir bölgesi çalıştırılarak bölgesel yağ yakmaz
    3 o şekilde iyi bir bacak kası yaparsın. Hem yağ hem kas olacağı için bacakların dahada kalınlaşır.
    Yapacağın şey abartmadan spor ve diyet yapmak. Sabrediceksin bir süre sonra orantılı olarak yağların yakılır vücudunda.

0|0
    0|0
    • Nasil yani benim sindi ayak cirpmam yuzmem yag yaktirmiyomu

• Hayır. O gün yediğin şeyleri yakarsın o esnada. Sonra vücudunda o günki aldığın kalori biter spor yaparak enerji harcadığın için. Yani akşama doğru biter diyelim. Uyuduğun zaman kalp atışın normal seviyedeyken ozaman vücudun yağ yakar işte sabaha kadar. Günlük spor yap ve kaliteli beslen. Sporu abartma 1 saatten fazla zorlama kaslarını. Çünküsonrası kas kaybı yapar vücut sende bunu yağ yaktım zannedersin.

• EİC için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Yüzmek basenleri zayıflatmazki. Yani zayıflatırda fazla değil :/ :/
    Bende profosyonel yüzücüydüm çünkü

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama acayip bacak kası yaparsın :D

0|0
    0|0
  • görmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzmek spor olarak ciddi anlamda yararlı basen eritmede de fayda olur ama bölgesel çalışma yapmadığı için genel erimeden kaynaklı orantısızlık devam eder evde ya da spor salanunda bölgesel olarak çalışman daha etkili olur :) istersen bu sporlar hakkında bilgi de verebilirim canım :)

1|0
    0|0
    • Tam sizi ekliyorum adim buzhokeyi

• Onun yerine kurbağalama yüz , en çok kalori yaktıran yüzme çeşitidir. zaten vücut neresinde fazlası varsa önce orasını eritiyor.

0|0
    0|0
  • Basen bolgesi icin merdivende kondisyon yapmakta yararli oluyomus ama soylediginde ise yarar

1|0
    0|0
Yükleniyor...