Karadeniz erkekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

ya ben bişe sorucam karadeniz erkekleri hakkında ne düşünüyorsunuz?Bana sanki çok fazla kabalar gibi geliyor bazen.bide çok fazla baskı kuruyolar kadın üzerinde sevgilisi olunca o kadın sanki.karadenizliler niye bölesiniz siz yaw valla soğudum memleketimden burdan evlenim diyom ama zor aman sizle be napcam ben:))

Yaz yaz yaz....................................:))

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• @yalnızkuş, versek katalogtan koca seçecek gibisin :D

link

0|0
    0|0
    • he seçerim ver:))töbe töbe yaw:)) akıl danışıyorum erkeklere daha sonuçta hemcinsleriniz gerçek hayatta kime sorabilirim bunu yemez yani az ciddi olun:))

• terbiyesiz de kardeş deme yaaaaa

• ay dilime pelesenk olmuş konuşa konuşa ok demem bi daha kardeş:)))

Erkekler Ne Diyor 5

• Halen bazı yörelerimizde eskiden kalan ata erkil örf ve adetlerden kalan,liderlik ve baskıcı ruh arasında sıkışan bir düşünce,eşlerin ikinci planda kalıp söz hakkı olmaması,eşe fazlaca karışılması gibi,evde erkeğin sözü geçer politikası bu,önemli olan anlaşma paylaşımcı olma,bencilliğin kapıdan kovulması en güzelidir,

0|0
    0|0
  • kürtle evlen ;)

0|0
    0|0
    • yok ya onlar harem kuruyo en çok korktuğum erkek kürt erkekleri:)

• :D bizim sülalede harem kuran hiç görmedim genelde o duğuda yaşayanlarda oluyo şehirde yaşayanda sııkıntı olmaz :D

• ya töre möre varya onlarda korkuyo insan şehirdede yaşasa adam kürt yani ha insan olan vardır içlerinde onu bilemem ama ben biraz geri dururum kürt deyince ön yargı galiba.

• Ne kabalığımı gördün?Teessüf ederim :)

0|0
    0|0
  • evlenme sakın karadenizli birinle

0|0
    0|0
    • egeli mi olsun akdeniz mi sence yani bi erkek olarak şura iidir diyebilirmisin kardeş?

• öle söyleme sen ölelerini görmişsündür hep ondan öyle düşünüyosun iileri evlenebileceğin vardır muhakkak.

• evet trakya kotu ya ıckıcı kızları egede pek saglam kız cıkıcagını sanmıyorum

• hiç sevmem ,Askerliği orduda yaptım adam çıkmaz ordan.

0|0
    0|0
    • samsundan damı çıkmaz kardeş ne dersin?

• yok kız çıkarda adam çıkmıyo kız çıkar emin ol

• hop samsunluyum dogru konusalım lutfen.kız varda erkekde var ama sız kabalarına denk gelmıssınız

Kızlar Ne Diyor 2

• trabzonluyum söylediklerin doğrudur ama seviyorum memleketimi de erkeklerinide ve alıştım bu durumlarına sorun değil yani:))

0|0
    0|0
    • memleketimi bende seviyorum çok şükür bacımda az daha ince ruhlu olsalar diyorum yoksa çok merttir bura erkekleri ama çok kabalar az odunlar yani:))

• samsunluyum bıraz var evet brakılerde bı kabadayılık ama ıyıler ya eslerıne sadıklar en azından tabı bunu bolgeye gore degerlendırmemek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...