Evet Body Buildingciler toplanın bakalım? Kızlarda baksınlar çünkü kızlardan da body ile uğraşanların sayısı bir hayli fazla?

Her neyse konuma ve soruma geleyim? Ben 1.79 boyundayım ve 74 kg ağırlıktayım, Ama maalesef tabi ki göğüsün altından itibaren oturunca yağlar belli ayaktayken six packlerin gölgesi belli oluyor ama öyle parmak gibi çıkmıyor? Ve aynı zamanda kilo almam lazım ama hem kardiyo yani 1 gün 20 30 dakika koşu ertesi gün ağırlık antremanı yaparsam göğüs omuz kollarda hiç bir ilerleme kaydedemezmiyim? Kaslarda yanma söz konusu olur mu ya da hep aynı mı kalır mantıken zaten hem yağ yakımı hemde kas inşaası olmaz diye biliyorum görüşlerinizi almak isterim... Yıllarca bu spor ile uğraşmış ve ya detaylı bilgiye sahiplerinizden görüşler almak isterim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynı benim gibisin spora başlamadan önce göğüs uçlarım aşşağıya bakıyordu şimdi göğüslerim düzzeldi ileriye bakıyor kardiyoyu apartmaya gerek yok her ağırlık çalışmadan önce 10dk yeterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yürüyüş ve body çalışıp kas yapabilirsin babam 7 yıldır günde 10 km yürüyüş yapıyor bu sene body e başladı ve gerçekten baya bir kas yaptı kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• 2 karpuz bir koltuğa girer mi yani hem kas hem yağ yakımı

• şöyle bir düşün en çok yağın nerende karın bacak bölgesi yağ kaybederken sen alttaki yağları kasa donusturuyorsun eğer body calismazsan kosuyla verdigin kilo yüzünden vücudunda sarkmalar meydana gelicek ve kas yapabilirsin

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardiyo yapabilirsin kardeşim

0|0
    0|0
    • Teşekkürler zaten şu an koşudan geldim 1 saat koşmuşum koşmayı seviyorum heleki ılık rüzgarlı İzmir kordonda :D

• Yok zaten aceleye gerek yok yavaş yavaş sağlık başta olmak üzere yapıyorum şerbetli tatlı yemem ama dondurmaya kıyıyorum kolayı da kestim devam bakalım tavuk et ton balığı yemeğe devam :D

• Aynen başarılar :D Umarım istediğini elde edersin

• Detayı okumadım bile :P Body mody dinlemem ağız burun kırarım ben -_-

0|0
    0|0
  • Mideye ağırlık ver en zor bölge koldu omuzdu kolay

0|0
    0|0
    • Mideye ağırlık versemde bir zamandan sonra 100 mekik felan az geliyor beslenmem de çok iyi
      Ama teşekkürler yorum için

Yükleniyor...