Kum torbasıyla çalışmak beni güçlendirir mi?

Boşa çaba harcamak istemiyorum açıkçası merak ettim. Ayrıca çalışmalardan sonra enerji içeceği içmenin bir zararı olur mu?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Hemde nasıl :) tekniğini biliyorsan setlere bölerek hayvan gibi olabilirsin. güç, kondisyon , serilik vs. Bakımından tabii

0|0
    0|0
  • Hayır güçlendirmez. Ama vücuduna faydası tabii ki olur. Örneğin iyi yumruk atarsın. Tekniği kavrayınca kısa sürede iyi yere gelirsin ;) Ama kolların asla body yapan birisi kadar kuvvetli olmaz

0|0
    0|0
  • boşu boşuna uğraşma spor salonuna yazıl orda ağırlık çalış enerji içeçeklerinin yarısı şekerdir kalori yani bunlar 15dklına insülünü yükseltip enerji veriyorr gerçek enerji ve güç istiyorsan ağırlık çalışma başladıktan 2 ay sonra KREATİN kullanmaya başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Seni öldürmeyen şey güçlendirir

0|0
    0|0
  • Abi, Şöyle bir kum torbası ile çalış manyak güçlenirsin. : http://zonimg.com/resimg/resim_goster/220

0|0
    0|0
  • içme sakın kalp krizine neden olan en büyük sebeb zaten kalp atısını nabzını yükseltiyon bide onu içersen kalbin 2 kat daha cok calısıyo sonucunda carpıntı ve daha ilersi kalp krzi

0|0
    0|0
    • Öğrendiğim iyi oldu o zaman yorulduğumda bırakıcam direk

• Anladım tamam yapmaya çalışıcam dediklerini teşekkür ederim :)

• nidemek saygılar efenim :D

• güç mü istiyorsun kum torbasına yumruk atmanın bile bir tekniği vardır kanatların olmadan uçmaya çalşma bence

0|0
    0|0
    • Araştırıcam onu teşekkürler:)

• iyi yaparsın :)

• Dambıl al güçlenmek istiyorsan ama sadece kolkarını güçlendirir

0|0
    0|0
    • Kas yapmak istemediğim için dambıl almadım :/

• Bahsettiğin şey elinin acıya alışmasından kaynaklı bunun güçle hiçbir alakası yok vurmak güç kazandırmaz kaslarını güçlendirmen lazım güçlenmek için bu arada manitayı mı dövecen çok azimli gördüm seni :))

• Yok ya gerekli olduğu zaman kullanmakiçin :)

• Hayırdır kimi dovucen.

0|0
    0|0
  • Seni öldürmeyen acı guclendirir :)

0|0
    0|0
  • Calismadan önce iç ve bir zarari olmaz kollarin guclenir

0|0
    0|0
  • Gel bana. ben senş çalışıtırırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kum torbası biboka yaramıyor ya

0|0
    0|0
    • Kas yapmadan başka nasıl güç kazanabilirim ki

• Kum torbasiyla nası calisicani bilmeyenler serisi :) yumruk güçlendirmek istiyosan mesala kendi stilimi yazıyım kendine uygun olarak ayarlarsın torbadan önce parmak üstü şınav çek olmadı diz üstünde dur alışırsın zamanla sete böl 5x20 gelelim torbaya isinmalari klasik yapıcaksin esneme falan başladığım zaman mesala ilk sadece 50 sağ direk atardım her seferinde var gucunle vurucaksin hızlı hızlı değil vur çek bekle sonra gene vur bak dikkat et her seferinde var gucunle ardından 50 tane sol sonra sol bittikten sonra sağ toplan 4 set yani 2 kolunda 200 tam güç direk aticaksin ama bak mesala sağ arkada durur güçlü olduğu için sola geçtigin zaman sol ayağını arkaya al tam gaz aban sonra aynı sekıl 50 sağ kroşe 50 sol kroşe ve kroşe tüm vücudu çalıştırır dediğim gibi her seferinde tam gücünle abanicakesin ardından 6 saat falan geçti diyelim 100 yumruk sınavı çok sağlam olucaktir zamanla pes etmediğin zaman mesala benim yumruğum orta seviyeydi zamanla kasları nası kullanıcani ogreniyosun :)

• Ee tabi bunu kendine göre ayarla ve sakin eldivensiz çalışma ve 15 - 15 yap yurmuklar sete bölünce 60 ediyo toplamda şinavida ona göre ayarla ve parmak sinavi yapamıyosan bilek yayi al ayarlanabilirleden bu kadar yazdim çünkü çalışmayı bilmeyenler çok fazla sadece seri vurup yarı güçte çalışmakla teknik ve kondisyon gelişir ama güç için sonuna kadar aban kaslarin yirtildigini anliyicaksin :)

• kas filan lazım değil ben 6 yaşında babamın kum torbası almasıyla başladım boksa şu an maçlara çıkıyorum :) 50 kiloyum full teknik çalışıyorum hala. ama biraz kasta var kollarımda abartılı değil

0|0
    0|0
  • Enerji icecegni bilemem de torba ise yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...