Kum torbasıyla çalışmak beni güçlendirir mi?

Boşa çaba harcamak istemiyorum açıkçası merak ettim. Ayrıca çalışmalardan sonra enerji içeceği içmenin bir zararı olur mu?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hemde nasıl :) tekniğini biliyorsan setlere bölerek hayvan gibi olabilirsin. güç, kondisyon , serilik vs. Bakımından tabii

0|0
    0|0
  • boşu boşuna uğraşma spor salonuna yazıl orda ağırlık çalış enerji içeçeklerinin yarısı şekerdir kalori yani bunlar 15dklına insülünü yükseltip enerji veriyorr gerçek enerji ve güç istiyorsan ağırlık çalışma başladıktan 2 ay sonra KREATİN kullanmaya başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Hayır güçlendirmez. Ama vücuduna faydası tabii ki olur. Örneğin iyi yumruk atarsın. Tekniği kavrayınca kısa sürede iyi yere gelirsin ;) Ama kolların asla body yapan birisi kadar kuvvetli olmaz

0|0
    0|0
  • Abi, Şöyle bir kum torbası ile çalış manyak güçlenirsin. : http://zonimg.com/resimg/resim_goster/220

0|0
    0|0
  • içme sakın kalp krizine neden olan en büyük sebeb zaten kalp atısını nabzını yükseltiyon bide onu içersen kalbin 2 kat daha cok calısıyo sonucunda carpıntı ve daha ilersi kalp krzi

0|0
    0|0
    • Öğrendiğim iyi oldu o zaman yorulduğumda bırakıcam direk

• Anladım tamam yapmaya çalışıcam dediklerini teşekkür ederim :)

• nidemek saygılar efenim :D

• Seni öldürmeyen şey güçlendirir

0|0
    0|0
  • güç mü istiyorsun kum torbasına yumruk atmanın bile bir tekniği vardır kanatların olmadan uçmaya çalşma bence

0|0
    0|0
    • Araştırıcam onu teşekkürler:)

• iyi yaparsın :)

• Dambıl al güçlenmek istiyorsan ama sadece kolkarını güçlendirir

0|0
    0|0
    • Kas yapmak istemediğim için dambıl almadım :/

• Bahsettiğin şey elinin acıya alışmasından kaynaklı bunun güçle hiçbir alakası yok vurmak güç kazandırmaz kaslarını güçlendirmen lazım güçlenmek için bu arada manitayı mı dövecen çok azimli gördüm seni :))

• Yok ya gerekli olduğu zaman kullanmakiçin :)

• Calismadan önce iç ve bir zarari olmaz kollarin guclenir

0|0
    0|0
  • Hayırdır kimi dovucen.

0|0
    0|0
  • Seni öldürmeyen acı guclendirir :)

0|0
    0|0
  • Gel bana. ben senş çalışıtırırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kas filan lazım değil ben 6 yaşında babamın kum torbası almasıyla başladım boksa şu an maçlara çıkıyorum :) 50 kiloyum full teknik çalışıyorum hala. ama biraz kasta var kollarımda abartılı değil

0|0
    0|0
  • kum torbası biboka yaramıyor ya

0|0
    0|0
  • Enerji icecegni bilemem de torba ise yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...