Body ile uğraşanlar bakabilir mi?

2 sorum var.

1-Yaklaşık 10 aydır body ile uğraşıyorum ve epey hacimlendim fakat önümde kısa dönem bir askerlik var. Şubat ayında gidiyorum büyük olasılık. Yani bir 6 ay daha yapacağım body. Gittiğimde kas kaybı muhtemelen olacak fakat çok çok aşırı olur mu?

2- Asteğmen olarak çıkarsa şansıma, akşam saat 17'den sonra askerliğini yaptığım şehirde bir spor salonuna yazılma şansım var mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı olur, eskiye dönersin, ama alt yapıyı oturt az çok, kas hafızası diye bir şey var, tekrar çalışmaya başladığında çabuk şişersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 5 yıldır fitness yapıyorum, malesef olur tabii ki.. Özellikle abdominal bölgesinde çok çabuk kas kaybı olur. Fakat, sen elinden geldiği kadar sağlıklı beslenmeye ve her fırsatta spor yapmaya çalış. Unutmayın spor yapmak için sadece spor salonuna gitmeniz gerekmez. Eğer dikkat derseniz ve kilonuz sabit kalırsa eski hacminize kolayca geri dönebilirsiniz askerlikten sonra.

0|1
    0|0
  • Ben 9 ayı aşkın süredir yapıyorum. Çok büyük fark etmedi bende. Tabi sen askerde illa ki hacim kaybedersin. Ama dayanıklılığının artacağını tahmin ediyorum. Bence şimdi bile sporu bırak ve yemeye bak. Özlersin her şeyi gidince...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Alt yapın oluşmuştur, kas kaybı olsa bile başladığında tekrar eski haline gelirsin

0|0
    0|0
  • Hacim kaybedersın allahın emri vucut agırlıgıyla yapılan hareketlerı yapıcaksın karbonhidratı yuksek tutucaksın ama temız karbonhıdrat

0|0
    0|0
  • 1 ayda sıkı bir çalışmayla toplarsın...

0|0
    0|0
  • Beslenmeni bozmazsan sorun olmaz..

0|0
    0|0
  • bilmiyom bn body le ilgili sorcam bn cok zayfm bnde yazlsam bir onerin var mı hacmim buyusun istiyorm bise kullandnmi ne yedn ictin falan bilgi verrmsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...