Vucut gelistirmeye yeni basladim. Ne zaman forma girerim?

. Vucut gelistirmeye yeni basladim. Ne zaman forma girerim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadarda o hale getirdiysen o kadar süre icersinde girersin :) yıllarca yiyip icip camış gibi olup 3 ayda form beklemeyin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben 1,5 senedir vücut çalışıyorum ve forma girmek genelde 3 ay sürer 6 ayda vücut belirir 1 yılda sıkılaşırsın.

1|0
    0|1
  • Yaptığın hareketler ve yiyip içtiklerine dikkat etmene bağlı ama tahmini 1 aya iyi bir forma girersin.

1|0
    0|0
  • 2 3 ay

1|0
    0|0
  • Genetikle de ilgili, senin vücutla da ilgili... Ben 1 ayda girdim nerdeyse :D Ama normalde 3-4 ayda girilir

0|0
    0|0
    • Ailede sporla ilgilen yok malesef bu yuzden cabuk forma girermiyim bilemem.
      Daha yeni spora basladim. Ama bakilinca bile spora elverisli oldugunu soylerler. Umarim cabum olur

• İnşallah :) başarılar

• Tesekkurler :)

• Geri. zekalı sen kızsın ne vücut geliştirmesi.

0|1
    1|0
    • En buyuk * sensin. Vucut gelustirme deyince aklina bir tek. kas mi geliyor

• Hastayim ben. Doktor tavsiyesiyle basladim. Kaslarimda sorun var vucut gelistirmeye badlamsmi soyledi kas olusmaya baslarsa birakicam zaten

• Eminim ki öyledir.

• Birazdan girersin

0|0
    1|0
  • Programını hiç aksatmadan düzenli olarak yap. Bu zamana kadar kendince vermiş olduğun o lezzetine doyamadığın ürünlerden vazgeç. Sürekli olarak düzenli beslenme, düzenli spor en kısa zamanda seni ritme kavuşturur. Yeter ki kararlı ol.

0|0
    0|0
    • Kararliyim. Ama spor merkezine duzenli olarak gitme sansim malesef yok. Baska bir sehirde unv okuyorum. Bu son yilim seneye gidicem ama bu yil az da olsa vucudumu duzene girmesini istiyorum

• Spor merkezinde spor yapmak zorunda değilsin. Git görüş, sana göre uygun bir besin ve spor programı hazirlarsin. Nerde bulunuyosan bulun, o programa uy. Gerisi sana kalmış. :)

• disiplinli gidersen iyi beslenirsen 3 ay içinde sonuç almaya başlarsın :)

0|0
    0|0
  • Kanka çok fazla abartıp kas falan yapma. Sana karışmak haddim değil ama fazla kas kızlarda iyi durmuyor bence.

0|0
    0|0
    • Kas yapmam zaten sevmiyorum :)
      Vucudun sıkılaşması icin basladim.:)

• Haftaya girersin.

0|0
    1|0
  • Az İlerden Sola Dön Kesin Girersin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 ay için bir fark oluşmaz 3 aydan sonra 6. aya kadar yağlar gevşer 9. ayaadar erime başlar tam nlamıyla sıkılaşmak için 1 sene şart.

0|0
    0|0
Yükleniyor...