Kardeşimin boy komplexi var bir yardım canım ya?

kardeşim 15 yaşında ve soran her kese boyunun 1.68 olduğunu soyluyordu bu gün ölçtük 1.62 çıktı... kız hüngür hüngür ağlıyor aklıma bişi gelmedi bir yardım edin ne yapsında boyu uzasın?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• bol bol süt ve basketbol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Voleybol oynasın bol bol. Dengeli beslensin bir de.

0|0
    0|0
  • Basketbol, ip atlama gibi etkinlikler yapsın... Ayrıca daha 15 yaşında boyu zaten uzayacaktır... Öyle kalmaz merak etmesin...

0|0
    0|0
  • Kemik ignesi olsun 10 cm garanti bsket oynasn barfikste asili kalsn daha kucuk 24 yasina kadar uzaya bilir..

0|0
    0|0
    • Kemik iğnesi ne her yaşta uygulanıyor mu

• Kemik ignesini boyun uzamasi icin yapyolar tam olarak hangi yas grubunu kapsadigini bilmyorum ama kemik ignesi yaptiran basketbolcu arkadaslarm var onlardan duymustum

• onların yapması pek uygun değildir çünkü genellikle ters durumlarla karşılaşabilir yani boyda uzuma olmaya bilir :) biraz beni dinleyin :D spor eğitmeni konuşuyor :) :D

• 15 yaşında Türk kızı 1.62 daha ne istiyor.

0|0
    0|0
    • * kızı başımın etini yiyor... bildiğin bişi var mı laf salatası mı yapıyorsun?

• kız süt içe içe inek olucak... ve ailemizin genetiği de kısa saten...

• O zaman spor yapsın, yüzme voleybol.

• Çin işgencesi yap gerdir kızı bak nasıl uzuyor.

0|0
    0|0
  • Cebine esrar koy polise ihbar et kurtul ne isin var kardesinin boyuyla ugrasmazsin

0|0
    0|0
  • Boy genetiktir atıp tutmasın millete sanki küçücük çocuk gibi ağlamasında bu ne saçmalıktır böyle?

0|0
    0|0
  • al metreyı lc yanlıs olcmusuz 168 sın de sorun cozulsun:D

0|0
    0|0
  • Büyüsün Biraz

0|0
    0|0
  • Otursun oturduğu yerde.

0|0
    0|0
  • Benim... boyuna yaklasmis :)