Ağzınıza takılan laflar

Ben şahsen şuan büyük adadayım ve herzamanki gibi faytoncuların diieeeeeeh demesi ağzıma takıldı herkese deeeeh nıknıknık diyorum sizinde varmı boyle sacma sapan takıntılarınız?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çelikten dongi dongi dongi dogi dogi geberesi sırma saç

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• mk

zikko

hayvan

şerefsiz

i*netor

sisatmaoç

hacıt

beybili boy/girl

...

oldukça güncelliciğimm

0|1
    0|0
  • suukkkaaa :/ küfür :/

0|0
    0|0
  • "Baklavamı ? sana bidaha naahh gelir bahhlavaaaa ! Naaahhh bahlava... :))

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • :D:D:D:

0|0
    0|0
  • evet:):) böyle şarkı falan dinledigmde nakaratn bi bölmü taklr haftalarca gder:):)

0|0
    0|0
  • he ya.

amerikyum.

0|0
    0|0
  • okeydir tamamdır sıkıntı yok bu 3ü peşpeşe :S

0|0
    0|0
  • hea

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• olmazmi misal memlekete izine gidersem bizim $iveden birseyler kaparim kesinlikle yada köyde genclerin laflarini misal "hele geyige helee" :) yada bulundugum yerde arkadaslar arasi uzaktan yakindan alakasi olmamasina ragmen haci diye hitab etmemiz agiz aliskanligi :)

0|0
    0|0
  • negatif kelimesini çok kullanıyorum, hayır demiyorum yahu artık

0|0
    0|0
  • leyla ile macnun dizisinden

''neymiş''

''laaps''

''hoop''

''senin azından çıkanla kulanın duydugunun birbirini tutmadıgının farkındamısın''

0|0
    0|0
  • gecenlerde takıldı odamdan cıktım mutfaga giderken 1 degil 2 degil 3 degil 4 degil tam 5 adet balderesi bal ile derken babam bagırdı yeter mk. kafa bırakmadınız insanda diye o gün gün boyu dolanmış dilime :))) birde dolmuşa bindigimde bir ilahi calıyordu 45 dk dinledim eve geldim üzeri degiştirir ken medineye varamdım diye kaptırmış söylüyordum oluyor arada sırada

0|0
    0|0
  • agzıma takılan seyyy uuuu manyakkk evde odada mutfakta apartmanda delı gıbı bagııyorum :) kndımden sphelenıyrm bna randevu alınn :)

0|0
    0|0
  • waaaaaayyyy diyoruz herşeye arkadaş cevrem ve ben son 1 haftadır

0|0
    0|0
  • Arif dayimin kulaklari cinlasin.Hep para derdi.para para para benimle konusacaksan para.bir ara kara para diye dolandi dilime

0|0
    0|0
  • Var bi sürü kelime ama kelimeleri anlatmaya kalksam kimse anlamaz sadece kendi aramızda anladığımız şeyler

0|0
    0|0
  • Söylesem kanal kapanır.

0|1
    0|0
  • rezillik...

0|0
    0|0
  • "Bunlar babadan oğula nesil heralde"

"Şekilsiniz ya hııımına"

"Bi bitmediniz ha a.."

Ne küfürbazmışım ben be.

0|0
    1|1
  • Gittiğim yerin şivesini kapmadan dönmüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...