Vücüt geliştirmek istiyorum

Ewet ne yapcam bılmıyorum 3 hafta çalıştım spor salanunda agırlık felan memlekete tatıle gıtım 2 hafta uzak kaldım bugun geldım ve spor salonuna gıtım kolarım çok yanıyor 3 hafta içinde çalıştıgım aletler benı çok yordu dıyorum şu proteın tozları felan kullansamı nedersınız vücüdu geliştirici pıyasada o kadar çok şey varkı

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• gardaş sakın ha kullanma 2 hafta calısmayla kolların pert olduysa kullansanda ise yaramaz

1önce civardaki en iyi ve en çok hoşuna giden salonu bul ve ona yazıl

2hocanın profesyonel eğitici belgesi varmı bi bak

3disiplinle ve sabırla çalış streoid yapanlar sadece onla şişmior

4protein tozu kullananlarda

5sen çalışırsın atıyorum 37 kol yaparsın tozla calıssaydın 39 falan olurdu

6yani tozla şişen adam yok kısacası

7önce bi 6 yap body bak vücudun daa muhakkak deisiklik olucak ama bekledigin kadar mı yoksa herkes arnold gibi olamaz hormonlarlada alakalı kiminin vucüdü cabuk kas tutar kiminin neyse boşver

hadi yatalım ya

devam

0|0
    0|0
    • saol ama senın bana onerebılcegın bişey varmı

• ben seni görmeden en fazla yönlendirebilirim aslan gibi vücut yapıp 35 40 yasını görmeyen cok vuctcu var dogru ögrenmiyorlar kalp kapakcıgı zedelenıyor

nefes alıp verme konusunda özellikle dikkatli ol

ii bir salon ii bir hoca sabır disiplin bu gerisini kendin yaptıkca fikir sahibi olacagın seyler ben ara ara body yaptım isim geregi zaten efor sarfediyorum yani kas tutangillerdenim toz falanda kullanmadım gayet fitim kullanan arkadasım da var ama pek farkımız yok

yani kendin kararver almamaya cls

Kızlar Ne Diyor 1

• onların hiç biri işe yaramıyor.. her sabah kalktıgnda yatakta 5 6 dakka gerilme hareketi yap hem vcüdn alışr senn için kolay olur

0|0
    0|0
    • Neden satıyorlar pekı düzenlü bişler yapmam laızm karında çok yaglanma var bende

• Bakacaz artık

• lütfen bilmeden yorum yapmayalım, protein tozu profesyonel bir vücut geliştiricinin olmazsa olmazıdır.

Erkekler Ne Diyor 5

• gayet normal çok nankör bi spor bu ama belli bi seviyeye gelince kasların hafızasından dolayı istersen 2 sene bırak haftalar bazında baya alışıyor forma giriyorsun bastığın kilo anlamında...

bu çok normal üzülme ve unutma nekadar genç yaşta başlarsan kasların yeni duruma okadar alışır ve ara vesen bile formu okadar hızlı yakalarsın...

bunu balonu şişirip havasını indirmek gibi düşün ilk şişirme zordur sonra balon açılır ve kolaylaşır..

bu iş düzenli ve azimli çalışmayla olur..."No Pain, No Gain" diye bir prensip vardır..yani acı yoksa kazanç da yok...

.

protein tozları (protein shake) kullanabilirsin bunlar sadece proteindir...Soya proteinin olmasına dikkat et...ama aminoasit alma sakın onlar işte zararlıdır ...17 yaşından beri aralıklada olsa yapıyorum :)

0|0
    0|0
    • Nasıl bişey kullnmamı tavsiye ederısn bi marka sole o na göre alım şürüp varmış spor hocasınınd edıgıne göre onlar dırek kana karışıyormuş en etkılıs bu dıor

• Whey proteingibi mavi bişi kullanıyordum linkini bulursam atayım aa şurubu bilmiyorum

• Vücudu geliştirici o kadar çok şey varki piyasada ' :) onları içince herkülmü olacanı sanıyorsun . Çalışmadan emek harcamadan bişey olamazsın . Bunun İçinde düzenli olarak spor yapmalısın , spor salonunda veya evde farketmez . Sadece teknik hareketleri bilmen yeterli olacaktır . Sonuçta profesyonel çalışmıyacaksın .

0|0
    0|0
  • Süt ve bitter çikolata tüket bitter çikolata kas yanmalarının önüne geçer ve protein tozu kullanman kas yapımını hızlandırır

0|0
    0|0
  • Supplement kullanmadan gelişmen çok zamanını alır belli bir seviyeden sonra supplement alman gerekecek çünkü gelişmen aşırı derecede yavaşlayacak.10 yıl bu sporu yapmış biri olarak tavsiyem fit bir vucuda sahip olacak düzeyde kalman yeterli eğer benim gibi abartırsan kas tonusunu yitirdiğinde yahut bu sporu bıraktığında vucudun da sarkma ve aşırı derecede yağlanma problemi yaşarsın.Protein kullanmadan çok büyük ağırlıklar altına girmeden de fit bir vucuda sahip olabilirsin ;)

0|0
    0|0
    • Kullanmak istiyorum ben tafsıyen nedir kardşim

• Sevgili kardeşim kullanmanı hiç tavsiye etmem tekrar edeyim yararından çok zararını görürsün dedikten sonra bir kaç marka var piyasadakilerin hepsini denemiş biri olarak WHEY protein tozu öneririm ayrıca steroitlerle desteklemen yararına olur.Bu arada bu ürünler pahalı ürünlerdir ben ayda yaklaşık 200 tl harcıyorum supplementlere bilgine...

• Sabırrr gereki :) İstikrar önemli ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...