Ah bu antidepresanlar?

arkadaşlar kullandığınız size iyi gelen sizi gerçekten mutlu eden bir antidepresan var mı

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Buna neden gerek duyuyosun? Kendini neden antidepresan bağımlısı yapıyosun? Doktorun mu önerdi antidepresan kullan ilacın adı önemli değil kafana ne yatarsa diye? Uzak durun bu saçma sapan ilaçlardan. Başka şeylerle ilgilenin kafanızın daha rahat edebileceği bir çok şey varken ilaç neyin nesidir anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • xanax var yeşil reçete ile satılıyor uyayamadığım zamanlarda veya bir sıkıntım olduğu zamanlarda teyzemden istiyorum veriyor

Çok ağır bir ilaç

0|0
    0|0
  • akrabalardan kullananlar vardı bir boka yaramaz uyuşukluk yapar mutluluk vereni görmedim.. bitane şurup var doğal sen ondan iç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O ilaçlar öyle bonibon markası sorar gibi tavsiyeyle alınmaz kardeşim.
    Çok ciddi yan etkileri var, önce kan testleri vs. yapılması gerek, daha sonra hekimin koyduğu tanıya göre ilaç yazılır. Zehirlenme ihtimalin bile var, sen kolun kırıldığında soruyor musun, hangi ilacı alıyım geçsin diye. Kafanızı değiştirin artık ya, böyle cehalet olmaz.

0|0
    0|0
  • Antidepresan, kafaya göre alınacak bir şey değildir. O tarz ilaçların hükmettiği yer, beyin ve sinir sistemidir. İyi bir psikiyatrist doktora görünmeden öyle tehlikeli ilaçların kullanımını yanlış buluyorum. Hele ki böyle bir toplum içerisinde bu şekil yanlışlarda bulunan çok insan mevcuttur.

Adam gibi hekime gözükmeden, bir de sormanı da çok paradoks buldum.

0|0
    0|0
  • bende kullanıyorum ama şeker önerir gibi öneremem. benim kullandığım bana çok iyi geliyor. ama öncesinde doktoruna danışıp kan testleri vs yaptırmalısın. doktorun dozunu belirlemeli. kafana göre sakın diyeyim. yan etkileri çok fazla

0|0
    0|0
  • Ben kullaniyorum. Bugun kontrolum vardı yine. Dozu yukseltti doktor. Kafam kazan gibi. Yan etkisi sarsiyor biraz

0|0
    0|0
  • şimdi 1. si reklam yapmayalım burada
    2. si de antidepresanlar çok zararlı hastalık yoksa mutluluk için kullanmamak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...