Evde karın kası nasıl yapılır?

bence güzel degil itici gibi yorumlar yapmayın evde aletsiz nasıl karın kası yaparım yardımcı olur musunuz

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Tek çaren mekik çekmek diğerleri zor ve zahmetli çünkü...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece mekikle olmaz düzenli olarak beslenme ve farklı hareketlerle karın kaslarını eşit olarak çalıştırman gerekir. Önceden hiçbir çalışma yapmadıysan kardiyo çalışmaları yaparak öncelikle yağların varsa yağlarını erit. Daha sonra bilinçli bir şekilde karın kası hareketlerini uygula (mekik , knee). Ama önemlisi DENGELİ BESLENME..

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
  • karın kası mutfakta yapılır yani yağ oranının az olması lazım

KARIN KASI İÇİN MAKİNAYA GEREK YOK EVDE BİR BARFİKS ÇUBUĞU 1 TANE DUMBELL OLSUN YETER
    ALABİYORSAN BİR TANE BAR ÇUBUĞUDA İYİ GİDER OLMASADA OLUR

YOUTUBEYE LAZER ANGELOV KARIN ANTREMANI YAZ ONU UYGULA

0|0
    0|0
  • Yediğine içtiğine de dikkat etmelisin.. Bol protein almalısın. Gidip her gün Redd alıp içersen ne kadar mekik çeksende kas yapamazsın.

0|0
    0|0
  • mekık cek sekıllerı var yan duz yarım onlara ınternetten vıdeo ızleyerek baslayablrsn anlatark pek anlıcagnı dusunmuyorm

0|0
    0|0
  • Evde sürekli olarak mekik çalış, yarım ve tam olarak 2 seans yap kendine. Yemene içmene dikkat et. Yağ, kalori ve tuzlu yiyeceklerden uzak dur.

0|0
    0|0
  • arkadaş bu kızlarda ki kas merakı ne yaw uzman tv var ordan bak ama size kas yakışmıyor kiiiii bende var sana verim sıkılınca geriverirsin bana olur mu :)

0|0
    0|0
  • Bakalvalarin yanasiya kadar mekik cek, deli gibi mekik cek

0|0
    0|0
  • Mekik çek
    Sırtüstü yat dümdüz uzan. Ayaklarını kalça bölgenden kaldır en son noktoya kadar

0|0
    0|0
  • Mekik çekerek. Ben hep mekik çekiyorum. Mekik nasıl çekilir biliyosun heralde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• koş; sprint çalış; ve mekik çek faydasını göreceksin..

0|0
    0|0
    • sprint neoluyo

• kısa mesafe hızlı koşu karın kaslarına yükleniyorsun öyle olunca çok işe yarıyor 100 metre koşucularına bak ne demek istediğimi anlarsın :D

Yükleniyor...