Hayatınızda hiç bu derece ikilemde kaldınız mı?

diyelim bir kız var güzel hoş sohbetli hemde karşı komşunuz kız güzel falan ama kızın ailesi düzgüm insanlar değil ve sizin ailenizde bu yüzden bu ilişkiye karşı çıkıyor ya biz ya o kız diyor. böyle durumda ne yapardınız ne öneriyorsunuz.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• ailemi ikna etmek için birazdaha uğraşırdım hem ne düzgünlük görememişler ki

0|0
    0|0
    • annesının çeşitli ilişkileri olduğu söylenıyor

• olsun ne olacakmış

• armut dibine düşer hesabı oda öyle yapar belirli bir semtte ismimiz var bunların dünürü böyleymış derler dıyorlar

Kızlar Ne Diyor 6

• ailesi düzgün değilse kızın suçu ne :( al bide burdan yak

0|0
    0|0
  • kek kabarmadı bu durumda ben ne yapmalıyım :(

0|0
    0|0
  • aılem karsı gelıyorsa kabul etmem.kendı aılene yakısak dunur dedıgın

0|0
    0|0
  • bana kız mı yok der ailemi seçerdim

0|0
    0|0
  • Aileni dinle onlar en doğrusunu bilir.

0|0
    0|0
  • anası şöyleymiş babası içermiş kumar oynarmış v.s. kız ne yapsın suçu nedir. kızı yakından tanıyın meyilli olduğu gözünün bebeğinden oturup kalkmasından belli olur.

0|0
    0|0
    • burda bir laf vardır manda nereye yatar çamura ee yavrusu nereye yatar oda yanına yatar derler yani ailesi böyleyse onun suçu ne anlatmak zor.

• Allah kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın. hepimiz insanız ve hepimizin nefsi var ve kötülere düşürmesin Allahım namusla yolda yürüyeni bile kaçırıyolar yaşına bakmadan çocukmu yaşlımı onlarında suçu yokken kötü kadın oluyorlar. acımasız bu dünya işte anne olmak çok zor evladın varsa sen senden değil evladından da sorumlusun zor yük ama herkes taşıyamıyor o yükü ben genel yazdım tanımam bilmem o hanımı günahınıda alamam. zor bi durum. kız içinde.

• aynen dogru yorumun ıcın ayrıca teskkrler

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabii ki aile!

0|0
    0|0
  • ben derim ki aileni asla karşına alma kız mı yok sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...