FIBA Dünya Basketbol Şampiyonasında sizce Türkiye birinci olur mu?

FIBA Dünya Basketbol Şampiyonasında sizce Türkiye birinci olur mu? Tahminleriniz neler? Ya da iyi bir sonuc cikarir mi? Hangi ülkeleri yeneriz sizce?

30 Ağustos: Yeni Zelanda-Türkiye
31 Ağustos: ABD- Türkiye
2 Eylül: Ukrayna-Türkiye
3 Eylül: Finlandiya- Türkiye
4 Eylül: Dominik C.- Türkiye

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'nin birinci olması şu an uzak ihtimal gruptan çıkmak için yırtınarak oynamamız şart aksi takdir de dalga geçtiğimiz yeni zelanda bile bizi süpürebilir kadroda da 2 eksik olduğunu unutmayalım ve 2010'daki Dünya 2. ciliğine pek aldanmayın derim sonuçta turnuva evimizdeydi taraftar baskısı vardı rakiplere karşı ve kadro gerçekten o taraftarın ruhu sayesinde ayakta kalmıştı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk sekize girersek şükret. İspanya ve ABD gerçeği var

0|0
    0|0
  • Götle gülünecek cevaplar verilmiş, geçmişi unutmadan yazın ne yazıyorsanız. Gruptan çıkmak hiçte zor değil, ayrıca Türkiye, Türkiye gibi oynarsa finale adını yazdırır fakat rüya takım varken ve Avrupa'nın en önemli ülkeleri de varken şimdiden finale evet finaldeyiz demek zor. Grup maçlarındaki performans herşeyi gösterir. Bekleyelim, görelim.

0|0
    0|0
  • Çok kötü hazırlık dönemi geçirdik yanlış değilsem oynadıgımız 9 maçın sadeve 1ni kazandık. bu gruptan 2. veya 3. çıkarız gibi geliyor bana geçtiğimiz turnuvada Finlandiya fırtınası vardı hatırlarsanız

0|0
    0|0
  • Abd süperstarlarını getirmemesine rağmen grubun favorisi bizim açımızdan da 2. cilik dışındaki bir sonuç ayıp olur artık

0|0
    0|0
  • Olue olur 8 hazırlık maçının 7 tanesini kaybeden ve amerikanin olduğu bir şampiyonada Rüyalarında olurlar

0|0
    0|0
  • Abd yıldızlarını getirmemesine rağmen grubun turnuvanın favorisi bir de finlandiya var grubta liderlik Zor fakat gruptan çıkma ihtimalimiz var ama ne kadar ileri gidebiliriz bilmiyorum hazırlık maçlarını göz önünde bulunduracak olursak

0|0
    0|0
  • Finlandiya ve dominik cumhuriyetini yenebiliriz. İlk 5 de olmak başarı olur bizim için.

0|0
    0|0
  • gurupdan cikariz amerika Sampiyon zaten takimbiyi degil. bu sefer pek bisey bekleme biz zom savunmayla final oynadik ama bu sefer o sert sqvunmqyi yapamiyoruz

0|0
    0|0
  • Birinci mi? ahahahahah güldürdün :)

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın...

0|0
    0|0
  • amerika varken o biraz zor

0|0
    0|0
  • hazırlık maçlarına bakarsak çok zor görünüyo.

0|0
    0|0
  • iyi oynarsak gruptan 2. çıkarız birazda şans lazım tabi

0|0
    0|0
  • :) zorlancağımız takım ABD dir öbürküleri yenme ihtimalleri %65 oranlarla :) o gruptan çıkarız :) :D

0|0
    0|0
  • Portorikoyla oynadı güçlü dimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok zor o.
    Abd olabilir.

0|0
    0|0
  • Ne birincisi bee :D iyi bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum umarım yanılırım :D

0|0
    0|0
    • Ben de senin dusundugunun tam zittini dusunuyorum nedense :) 1 olamasak bile 2. oluruz bence

• Dogru diyosun yine de umut iste bendeki :)

• Yine destekcisiyiz umarım güzel bir turnuva olur ve yanılıırım ben :D

• ABD mahv eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...