Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi grubunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Arsenal ile maziimiz ortada ; 2000 uefa cup 2013 emirates cup

Dortmun deplasmani kolay olur gurbetçilerimiz Ali Sami Yen e çevirir orayi.

Ben bu gruptan en az 10 puan alarak çikacağimizi düşünüyorum...

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım fakat gerçekci bakıldığında malesef çıkma şansımızı yüzde 35 olarak görüyorum. evet bu takımlar düşüşte ama unutmayalım ki biri 2 sene öncenin finalisti diğeri her sene şamp ligi oynayan ing liginde olan bir takım. Bir kere kadro kaliteleri bizimikinden çok çok daha iyi. ikinci olarak gs en formsuz döneminde inşallah çıkarız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 13

• bu futbolla hiç ne dortmund u ne arsenal i yenemez. ama toparlanırsa dortmundun ardından ikinci olabilir.

0|0
    0|0
  • Bence 3'üncü olarak grubu tamamlar Galatasaray, ki Galatasaray'ın bu Süper kupa'daki futbolunu gördüğümde Avrupa Ligi'nde oynamasını daha doğru buluyorum..

0|0
    0|0
  • En kotu 3. Oluruz bnce ;)

0|0
    0|0
  • bu gruptan Galatasaray birinci çıkarsa kimse şaşırmasın.

0|0
    0|0
  • GS bu oyunuyla bırak 10 puan toplamayı 0 çekebiir bu gruptan nasıl hayaller bunlar gerçekçi olalım biraz ya :D bu arada zamanında uefa ve süper kupasını aldınız tebrik ediyorum o zaman ruh vardı takımda şimdi ne var belli bile değil :D

0|0
    0|0
  • İki yıldır gruplardan çıkıyoruz. Yine çıkarız. Şu Burak'ın yerine adamakıllı bir forvet alınsın yeterli.

0|0
    0|0
  • diger takimlar süper deiller ama gs nin durumu ortada fener tek saha oynadı nyse
    bn tahminimi solim 7 puan alsa dua edin derim

0|0
    0|0
  • Bence kafa kafaya gidecek bir grup hazır olmayan Arsenal ve Anderlecht'i rahat geçebilir Galatasaray. Dortmund biraz zorlayabilir.

0|0
    0|0
  • bir Dortmund zorlar

0|0
    0|0
  • Gruptan Galatasaray, dortmund çıkar

0|0
    0|0
  • 3 luk garanti

0|0
    0|0
  • Signal Iduna Park Avrupanın en iyi stadlarından birisi, üstelik 80.000 kişilik stadın size en fazla 4000i ayrılır. Yani stadı Türklerle doldururuz demek çok doğru olmaz, hem Dortmund hem Arsenal deplasmanında puan almanız oldukça zor. İç saha maçlarının tamamını ve Anderlect deplasmanından puan/puanlar almanız lazım gruptan çıkmak için diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 1 puan alirsa şükret

0|0
    0|0
Yükleniyor...