2 haftada sporsuz 10 kilo vermek mümkün mü?

Okulların açılmasına yaklaşık 2 hafta var ve ben 55 kilodan 45 kiloya düşmek istiyorum ama spor yapmak istemiyorum çünkü biraz yaptım ve bir faydasını göremedim psikolojik belki de, neyse 2 haftada verebilir miyim? Nasıl verebilirim?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiçbir şey yemesen dahi veremezsin. Ha hiçbir şey yemezsen kaybettiğin kiloyu fazlası ile tekrar alma ihtimalin var. şu an 70-80 civarı bir kilon olmadığından haftada 1,5 kilodan fazla verme imkanın yok. Belki günlük düzgün yürüyüşlerle ve sağlıklı beslenme ile 50'ye düşme şansın olabilir.

0|0
    0|0
  • 5 kiloluk 2 dambıl al. Elinde tut. Tartıya çık yavaşça yere bırak onları. O da ne 10saniyede 10kg verdin vay canına aman Tanrım didim.

2|1
    0|0
  • Ortalama 1 kg yağ kütlesi 9000 kalori harcamasını eşittir. Senin günden minimum 1000 cal yemen lazım sağlıklı yaşam için, harcadığın günlük aktivite ile kalori 1800 olsa, 2 haftada atacağın ödem ile maksimum 2 kg verirsin.

0|0
    0|0
  • Mümkün ama zararlı

0|0
    0|0
  • 45 çokmuş yaa 25 kiloya düş bence :)))

0|0
    0|0
  • İmpossible

0|0
    0|0
  • 2 haftada 3-4 kilodan fazla veremezsin. Versende yağ değil su ve kas kaybın olur

0|0
    0|0
  • kim demisse yalan soylemis oyle birsey yok dupe duz yalan :) 5 verileebilir ama cok su kardiyo yemegi de kssecen diyet yapacan 7,8 tas patlasa ancak olur

0|0
    0|0
  • İmkansız. s Boy kaç?

0|0
    0|0
  • Niye 2 haftada yavaş yavaş ver saglılık ver en mantıklısı hayırdır bir acelenmi var :D

0|0
    0|0
    • kendini birine begendirecek belki iki hafta sonra randevusu var baskin mi yapsak ne bilemedim bak simdi :))

• oldu başka?

0|0
    0|0
  • sen hem bayan yanı hemde cam kenarı olsun istiyorsun o iş yaş :)

0|0
    0|0
  • imkansızı isteme...

0|0
    0|0
  • ya boyun cok kisa ya da boyun cok kisa 😀

0|0
    0|0
  • Sen o kiloyu ver 2 haftada tamamam mı ben 20 kilo vermezsem hadi :D spor biraz değil sürekli yapılır

0|0
    0|0
  • Sporlu 10 kilo veremessin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Spor yapmadan 10 kilo rahatlıkla verebilirsin tatlım.

Aktarın birine dalıp kulağakaçan otuyla eşek kulağını karıştırıp iki diş sarımsakla birlikte her sabah aç karnına yiyorsun

kıçı da yaydın mı 2 hafta değil 1 haftada verirsin o kiloyu. Aman, sakın ha sakın spor yapmak yok. Hele diyetisyen falan aman aman.

0|0
    0|0
  • Şok diyetlerle verebilirsin ama sağlığından olursun bu bir. Ayrıca hızlı ve sağlıksız olduğu için aynen geri alırsın. Zamanında düşünüp güzel bir diyet yapmalıydın.

0|0
    0|0
  • Sporlada 55ten 45 e düşemezsin ancak 90 lüsürlerde falan olmasın o sürede o kadar kilo vermek için

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • SPor olmadan hicbisey yemeyip icmesen de vermezsin :)

0|0
    0|0
  • Aşırı bir kilon olmadığı için mümkün değil tatlım eğer 100 kilo falan olsaydın 20 kilo bile verirdin

0|0
    0|0
  • Boyun kaç senin?

0|0
    0|0
  • Ben iki günde uç kilo vermiştim

0|0
    0|0
  • tabi mümkün ayrıca 2 hafta boyunca yerçekimsiz ortamda sevişmekde mümkün :D

0|0
    0|0
  • 100 kilonun uzerınde olsan verirsin çünkü yüksek kılolarda kılo vermek kolaydır ama sen zayıfsın ve 10 kilo vermek senın ıcın cok zordur. sporsuz çok zor

0|0
    0|0
  • Günde tek öğün ye, onuda kus. Verirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...