Protein tozu kullanmalimiyim?

Merhaba arkadaslar bugun kanadadan bir tanidik bir protein tozu gettirdi baana, kendside kizida vegan besleniyo, diyet vs. yani kas ve kilo almak gibi bir amaclari yok Ama lkizi birazdan adini verecegim o tozdan icmis yaklasik 1.5\2 ay kadae ve boyu uzamis. bende bugun 1bardak ictim ama sonradan arastirma falan yapinca biraz ikilemde kaldim
Tozun adi : Gold standard natural whey
Internette baltim ama hep baska. I cesidi cikti. simdi spot yapiyorum saglikli Beslebiyorum hatta az yiyorum biraz. simdi bunu icsem yaglari kasa cevirme ve boya bir etksi olurmu acaba? Sismek. Kilo almak isremiyorum? n

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Whey proteinini diyetine ekleyebilirsin. Ve az yemeye çalışma, SAĞLIKLI yemeye çalış sağlıklıdan kastığım cips, kızartma, hamburger gibi şeylerden kaçın. Zaten cevap vermişler yağ kasa çevrilmez diye bu büyük bir efsanedir. Yağı yakarsın, kas istiyosan üstüne kas inşa edersin bu senin tercihin ama yağ kasa dönüşmez.
    Boya etki ediceğini sanmıyorum fakat boy uzatmak için gerekli egzersizleri araştırmalısın (Yaşına ve geneteğine göre etkisi çok veya az olabilir). Örneğin barfiks demirinde (yada benzer sağlam bir çubuk) asılı kalıp ayaklarını sarkıt vücudunu yer çekimine bırak (ama elleri bırakma :D) bunun gibi hareketleri düzenli yaparsan boyun tabiki uzayabilir.
    İyi sporlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence proteğin tozu kullanacağına spirulina kullan, proteğin tozları ve diğer takviye gıdarar`ın bir çoğu sentetik olarak imal ediliyor ve vücuda bir hayli zarar veriyor. Sana tavsiyem, spirulina kullanman, çünki tamamen doğal bir besin takviyesi, üstelik ham proteğin oranı oldukça yüksek ve vücuda inanılmaz faydaları var, şahsen kendim bir kaç yıldır kullanıyorum.

http://www.e-spirulina.com/spirulina-faydalari

0|0
    0|0
  • Yağ kasa çevrilmez, böyle bir olay yok, öncelikle. Az yemek de bir çözüm değil, vücud kıtlık ilan eder ve metabolizmanı yavaşlatır. Protein tozu ise boy uzatacak bir etkiye sahip değildir diye düşünüyorum, içerisindeki aminoasit yapısından. Bir de amacın ne aslında onu öğrenmek lazım?

0|0
    0|0
  • ben 15 yaşında kreatin bcaa protein tozu glutamin definasyon dönemlernde l-karnitin çok şey kullandım protein tozunda yağsız kas kütlesine destek veren protein tozlarına bak optimum gold whey eyer böyle yaparsan iyi çalışırsan yağları yakarsın kiloyu kas olarak alırsın

0|0
    0|0
  • 1 boy uzatmaz
    2si protein vücuda kas yapımına yardımcı olan gıda takviyesidir

gerektigi kadar beslenemediğini düsünüyorsan iç eğerki gerekli proteinini yumurtadan tahıldan sebzeden süt ürünlerinden alıyosan gerek yok bos yere karaciğerini yorarsın eğerki sağlam bir antreman kardiyon varsa sıkılasmana ve kas yapımına yardımcı olur daha fit olursun

0|0
    0|0
  • Yaglar kasa dönmez tuvaletteki bok nasılki taş olmaz ise onun gibi birşey egerki ileri derece bir sporcu degilseniz böyle şeyler gereksiz onun bunun dedigine kulak asmayın sporu saglık için yapın gerisi zamanla gelir

0|0
    0|0
  • Yağların kasa çevrilmesi diye bir şey yok imkansız ve efsane gibi bişeydir :) protein tozu ağır idman yapan vücutçular içindir. İdmandan hemen sonra alınır kas yıkımını minimuma indirmek için. Sana gerek yok yani :)

0|0
    0|0
  • boyla bır alakası olucagını sanmıyorum yagıda kasa cevırmez sadece kas yapmana yardımcı olur kanks

0|0
    0|0
  • İlk once yağlar kasa cevrılmez zararı olcagını dusunmuyorum dozları abartmadıgın surece guzelde sporuna devam eddersen

0|0
    0|0
  • Protein tozu ve boy uzaması?
    neyse yorum yapmıyıcam :D

0|0
    0|0
  • Protein kullanabilirsin ama düzenli sporla birlikte yeterli ölçüde kullan bidee baska bir markayla sakin karıştırma. Whey iyidir. Sütle tavsiye ederim. Sağlıcakla kal

0|0
    0|0
  • ilaç bu belli olmaz

0|0
    0|0
  • Yağı kasa ceviremezsin 2. Kimyasaldan uzak durup yumurta et süt tuketebilirsin :))

0|0
    0|0
  • spor yap spordan sonra kullan faydasını görürsün. spor yapmadan içersen kilo yapabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende kullandım boy uzatmak icin ama 1haftada 3 kilo alınca bıraktım

0|0
    0|0
    • Wow, hic baslamiyim o zmn benn

• protein tozu kilo aldırmaz, zaten proteinin fazlası vücuddan idrar yoluyla atılıyor.
      sen başka şeylerden dolayı kilo almışsındır.

• Valla bilemiyorum kullandıgım donemde aldıgım icin tozdan oldugunu dusunuyorum verdim geri

Yükleniyor...