Fitness ya da bodybuilding yapan kullanıcılar?

Beslenme düzenim çok kötü. Spor yaptığım halde göbeğim çıktı.(ramazandan beri) gittiğim spor salonunda hoca çok dandik ve acemi. Doğru düzgün bir yemek programı yapmadık. Bana tavsiyesi olan ya da yardımcı edebilecek olan? (Yalnızca sporcular yanıtlasın lütfen) ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• low carb diyeti yap BENİM OKUL İÇİN DİYETİM VARDI AMA SEN BUNU HAFİFLET
    7:00 5 tane yumurta 2 tanesi tam

9:00 okula gidiş

12:00 öğle yemeği : yemekte tavuk filan varsa yerim yoksa 1 ölçek protein tozu

16:00 okuldan geliş: 1 kase yarım yağlı süt ile tahıl gevreği

16:30 spora gidiş spordan sonra 1 ölçek whey

18:00 5 kaşık pilav ile ızgara tavuk göğüsü

00:00 yatmatan önce lor peyniri ile 1 avuç badem

PAZAR GÜNÜ

10:00 UYANIŞ 5 TANE YUMURTA 2 TANESİ TAM

14:00 2 TANE TAVUK GÖĞÜSÜ

20:00 2 TANE TAVUK GÖĞÜSÜ VE 1 TABAK PİLAV

00:00 YATMATAN ÖNCE LOR İLE BADEM

1|0
    0|0
  • gün içinde saati saatine neler yediğini yaz.
    boyunu kilonu ve vücut ölçülerini ve haftada kaç kez spora gittiğini yaz.
    antremanda neler yaptığını ve spor yapmandaki amacı söyle sana güzel bir beslenme programı yapalım.

1|0
    0|0
  • Bir spor hocasından beslenme önerisi istemen çok saçma, onun da sana bunu vermesi. Göbek için tatlı şekerli uzak dur olay biter.

0|0
    1|0
  • protein yiyeceksin bol bol. sıvı yağı ve karbonhidrat şekeri bırakacaksın. tereyağı ve özellikle zeytinyağı kullanacaksın yemeklerde. göbeğin sebebi ekmek. ekmek yersen olmaz ekmek yerine yulaf ezmesi ye kahvaltıda. bal reçelden falan uzak dur

0|0
    1|0
  • beyaz un şeker tuz margarin kullanmamaya çalış ya da en azını kullan

0|0
    0|0
  • bu cok uzun bir konu ama.

1|0
    0|0
  • @satomi senden bahsediyor kullanici ama ben san bir kac tavsiye vereyim google gir diyet programi cikar hazir diyetler var hemen hemen yerine getirmeye calis sporu fitnisa gitmden d yapabilirsin gunluk yarim saat kosu ile bol su ic sekerli seyleri tuketme abur cuburda srtik yasak bundan sonra oke kendine dikkat et. koly gelsin

0|0
    0|0
  • Yemek programı sacma zaten onu kendın ayarlıyıcaksın aburcuburu kes şekerden uzak dur
    daha cok haşlama tarzı ye gun ıcınde karbonhıdrat cok fazla tuketıyorsan biraz dusurebılırsın biraz onun yerını proteın ıle desteklersın

0|0
    0|0
  • Spor yapmandaki amacın ne öncelikle?

0|0
    0|0
  • Yeni basladim omuzdan
    http://i.hizliresim.com/Q1O0RA.png

0|0
    0|0
  • kanka gel yamacıma anlatayım bayadır ugrasıyoz :D

0|0
    0|0