Erkekler futboldan anlayan kızlardan hoşlanır mı?

Evet beyler yorumlarınızı alalım futbolu seven kızlara bakış açınız nedir? Genellikle kızlar futbolla fazla ilgilenmezler o yüzden bu soruyu sordum. :) Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.:)

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar çok itici diye yorum yapmışlar. Futbolu çok severim, takımımın maçlarını kaçırmam Pes en sevdiğim oyundur :) Bu çok itici demek :) bence yanlış düşünüyosunuz gençler ya :)

0|0
17|92

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenrm

1|0
    0|0
    • o derece yani :)

• Hayr gayet ciddiyim :D

• güldürdün beni gece gece :D

Erkekler Ne Diyor 91

• Futboldan anlayan kız bulunmaz hint kumaşı gibidir ^^

1|0
    0|0
  • mesele futboldan anlaması değil o gayretle erkeğine durumlar sunmasıdır. bir bebeğin gözümüze bakıp tuhaf sesler çıkararak bize birşeyler anlatmaya çalışması gibi...

1|0
    0|0
  • bence.. futbolla ilgilenen bir bayan daha ilginc olabilir birlikte mac izleyebilirsiniz
    genelde hanimlar bu durumdan muzdaripler

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider ben ce bu bir kız için artıdır. kültürlü kız derim bişeylere kafa yoruyo takip ediyo diye düşünürüm. ben ce boş boş oturmaktan iyidir. belki bakarsınız bir gün bir yerde bu bilgiler lazım olur.. ben sevgilimin futbolla ya da olmasa bile kültürel bir konuyla ilgilenmesini ve bilgi sahibi olmasını isterim.

0|0
    0|0
    • Bencede beraber vakit gecirebileceginiz hakkinda biseyler konusacaginiz bir spor ne güzel işte

• Sevmem ama ofsaytı bilmesi lazım...:))

1|0
    0|0
  • bayılırım :)

0|0
    0|0
  • ben pek hoşlanmıyorum, çok yapmacık duruyorlar.
    erkekleri etkilemek için futbolla uğraştıklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben sadece futbol dan anlayan değil spor dan anlayan veya aktif olarak spor yapan kızlardan hoşlanırım.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kendi hobisi olarak ilgileniyorsa hoş, ama sadece erkek muhabbeti yapmak için kendini kasıyorsa hoş değil. Şahsen ben de futbolla çok içli dışlı değilim artık, takip etmiyorum yakından.

0|0
    0|0
  • l*n pese gelde elıne vereyım aşkım puhaha hadi l*n gelsene , gibi bir durumdaysa kanka olurum kardeş olurum kankardeş olurum sevgılımı olamam bea

0|0
    0|0
  • Futbolu da, futbol seven kızları da sevmem..

0|0
    0|0
  • Ben futbol oynamam ama oynarsam iyi oynarim futbols ilgim yok daha cok idare isleri ilgimi ceker o yuzden bu konuda sorun yasamiyoruz sevgilimle hep aşk tutku konusuruz

0|0
    0|0
  • sırf erkekler beni sevsin diye yapıyorsa uzak dursun ama kendisi gerçekten fanatikse mükemmel olurdu sırf erkeklerin gözüne gircem diye futbolla ilgilenen birsürü kız var hepside yapmacık kendilerini direk belli ediyorlar ama asıl fanatiklerde var onlar mükemmel

0|0
    0|0
  • hhhayatımızın kadını <3 bide ps atsın canına kurban olayım. şu kadını arıyorum kaç senedir :)
    coedmagazine.files.wordpress.com/.../...rls-13.jpg</a>

0|0
    0|0
  • hayır şahsen ben hoşlanmam kız arkadaşımla gezmek bisiklet sürmek farklı mekanlar gezmek daha eğlenceli kız arkadaşımla maç izlemek tavla pes oynamak falan bence kötü yani

0|0
    0|0
  • Futbolu sevmem isteyen istediği ile ilgilenebilir. Çok daha heyecanlı şeyler varken keko gibi futbola vaktimi ayıramam.

0|0
    0|0
  • ilgilensin tabi güzel olur hele bir de cimbomluysa tadından yenmez :) ama abartıp küfür falan etmesin kadın dediğin naif olur

0|0
    0|0
    • orada haklısın bir kızın ağzına küfür yakışmaz

• İlgilenmeyen ama benim için ilgileniyormuş gibi davranması, salak saçma sorular sorması daha çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Bence futbol sevmese daha iyi mac izliyecegimze gidip biyerde cay iceriz daha iyi mac daha cok kankilerle iyi

0|0
    0|0
  • neden hoşlanmıyalım -_-

0|0
    0|0
  • Ben takip etmiyorum. O yüzden anlamasamda olur.

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl :)

0|0
    0|0
  • hoşlanır

0|0
    0|0
  • Futbolu değil Beşiktaşlı olanı anlasın yeterli.

0|0
    0|0
  • Futbol kriter değil bana göre. Aşırı bağımlısınıda sevmem.

0|0
    0|0
  • kız arkadasıma pes öğretmek isterim sonra karsılıklı oynamak :D

1|0
    0|0
  • Çok önemli bir özellik değil anlasa ne değişir anlamasa :D

0|0
    0|0
    • o senin görüşün birisi evlenirim dedi ya :D

• Ohoho insanlardan herşeyi bekle sadece derler kimse bir futboldan iyi anlıyor diye evlenmez

• tabiki öyle

• ben futbol oynamayı seven kızı severim tek kale maç heyecanlı olur :D

0|0
    0|0
  • Valla anlamasa iyi olur şahsen ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • hayir fanatik kızlar futbolla ilgilenen kızlar çooook itici

0|0
    0|0
    • niye o da bir spor dalı sonuçta erkekler oynadığı için mi itici?

• hayir futbol ile ilgilenmek fanatik olmak tamamen işsizlik... ha gidip halısahada oynarsın spor olarak ilgilenirsin o çok güzel olur. kısaca işsiz gibi gösterir kızı, bu da onu itici yapar.
      şimdi diyeceksin bunca erkek ilgileniyor neden onlar işsiz gibi olmuyor cart curt
      o konuya hiç girmeyeceğim; zaten uğraşaacak bir şeyi olmayan erkekler futbolla ilgilenir..

• Bu biraz göreceli kimisine göre de tam tersi..

• Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 17

• Erkek bir kızdan hoşlanırken futboldan anlayıp anlamadığına bakıyorsa tuhaftır. Erkek kişisi futbolla uğraşıyorsa orasını bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
    • yok duygusal bir hoşlanmadan bahsetmiyorum yani nasıl düşünürler saçma mı gelir bunu merak ettim

• pes de sonuçta bir oyun gayet de zevkli şuana kadar konuyu konuştuğum arkadaşlarım içinde bunu itici bulan yok :D

0|0
    0|0
  • kızın madanasıdır o panpiş ta kendisi :D

0|0
    0|0
  • En azından bir ofsaytan anlayalım kızlar :)

0|0
    0|0
  • Kız dediğin futbolu sevecek pes oynayacak :Dd

0|0
    0|0
  • bence itici.

0|1
    0|0
  • yok oyle bisey var diyen varsa inanma. sen romantik film izlemeyi seven izlerken aglayan erkeklerden hoslaniyomusun?

0|0
    0|0
    • Yani hoslanmam ama ikiside farklı seyler birisi hobi digeri duygusal bir tepki

• Benim erkek arkadasim sevmiyo. bir bayan arkadasimla mac izliyoduk ben anlamam da o baya fanatik trabzonsporluydu. O sonrada benimki aradi napiyosun diye dedim mac izliyoruz. İyy sen öyle erkek gibi maç mi izliyon falan yaptı. :)

0|0
    0|0
    • O da ayrı bir tip iste kimiside cok seviyo

• Bos muhabbet amacli sadece yakisikli futbolcu takibi yaparsa kizlar sevmiyolar ama gercekten bilgi sahibi olup yorumlayani severler

0|0
    0|0
  • Galatasaray sevgisi sürecek sonsuza dek..
    CL başlasın da hayatımıza heyecan gelsin biraz :)

0|0
    0|0
    • İşte bu ya :D sonunda çıktı benim gibi düşünen biri daha aynen kankaa sonuna kadaar GALATASAAY :))

• 16 Eylül'ü bekleyen tayfa :)) biz harikayız :)

• Aynenn öyle :))

• Bayan, bayan gibi olmalı erkekde erkek gibi bnce bir kızın maç muhabbeti yapmasi çok itici olsa gerek

0|0
    0|0
    • Abartma dostum o kadar da değil yapabilir ama aşırıya kacmasin

• Sevemez demedik.. argo konuşuyor kızlar konu maç olnca

• Futbolun atmosferi o hic kufur etmem felan diyorsun ama bak simdi soyle dusun hangi takimli oldugunu bilmiyorum turibindsin soluksuz izliyorsun smpiyonluk veya uefa maci dakika 90 skor 0-0 +3 uzatma son dakikalar kaleciyle karsi karsiyasin asirtma atsan gol kalecinin uzerine atiyorsun hakem maci bitirdi gelde kufretme en azindan bir "sizin oynayacaginiz topun ben anasini satiyim " kaciyor agzindan

• hayır

0|0
    0|0
  • bence hoşlanır

0|0
    0|0
  • Bazıları evet.

0|0
    0|0
  • sadece maç günleri taraftar oluyorsa iğrençtir sonuna kadar Galatasaray !

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgim alakam yok. Kabul eden böyle etsin ;P

0|0
    0|0
  • Fanatik olmadığı sürece bir zararı yok kadın veya erkek fark etmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...