Zayıflamak için çözümleriniz neler?

Bu sıralar biraz fazla kilo aldım baldırlarımı ve göğüs kafesimin altında katlanmayı kaldırmak istiyorum. Fazla diyet veya spor yapamıyorum başladıgımda 2 gün sonra sıkılıyorum farklı fikirleriniz veya progmanız için önerilerinizi bekliyorum

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Canim bolgesel yag yakma olayi yok. Kilo vermek olmasin amacin. Senin amacin yag kaybetmek. Neden sikildigini sana soyleyeyim. Hedefini dusuk tutmak yerine, ucuk hedef koyuyorsun ve hemen olmayinca sende caydirici etki yapiyor. Yavas yavas kucuk hedefler koyarak basla... bol sans.

0|0
    0|0
    • haklısın tavsiyen gerçekten iyi çok sağol :D

• Yardima ihtiyacin olursa buradayim :) istersen ulasabilirsin aklina takilann birsey varsa yardimci olabilirim ;)

Erkekler Ne Diyor 13

• Kilo vermek için rejim yapmak şart değil, ne kadar rejim yaparsan yap, yediklerine ve içtiklerine dikkat etmediğin sürece hepsi boş, kilo vermek istiyorsan, şekeri tamamen kes, hazır ve işlenmiş gıdalardan uzak dur, gazlı içeceklerden ve hazır meyve sularından içme, beyaz ekmeği bırak beyaz ekmeğin yerine kepekli, tam buğday ya da çavdar ekmeği tüket, bunları uyguladığın taktirde hiç rejim yapmadan ideal kilona kavuşabilirsin, ben şahsen bunların tümünü yemeyi bıraktım, özelliklede şekeri tamamen kestim ve 17 kilo verdim, domuz gibide yiyorum.

0|0
    0|0
    • ben böyle anlamam ne yiyiceğimi söylesen daha kolaya kaçardıı :D

• Haklısın vücudum iyi ama bir kazak veya pantolon giydiğimde fazlalıklarımın oldugnu düşünüyorum azda olsa üstelik vücudum kilo almaya açık o yüzden dikkat etmek daha iyi

• Dediklerimi uygularsan bir ömür boyu ceylan gibi olursun, emin ol, yanlız biraz iradenin güçlü olması lazım.

• Uykunu düzene sormaktan başla, sabah kahvaltıda yulaf ezmesi badem ceviz vs ye, gün içerisinde sebze yemeği ve tavuk hindi vs gibi et yemekleri ye, akşam çorba, hem doy hem sağlıklı beslen, bu arada sabahları gene 2 tam haşlama yumurta ye.

0|0
    0|0
  • Bakiremisin değilsen partner, in varsa bol, bol seks yap 1 saat seks yapınca aktif olarak yani sadece sırt üstü yatmıcan hareketli bir şekilde 300 kalori yakarsın bu erkekte 350 kadar olur.

0|0
    0|0
  • Zayıflamak için öncelikle akşam yatmadan önce yemek yememelisiniz kahvaltıyı istediğiniz kadar yiyebilirsiniz birazda sporla bu iş çözülebilir...

0|0
    0|0
    • yaptıgım şeyler bir faydasını göremiyorum

• boyunuza göre bence kilonuz oldukça iyi birazdaha zayıflarsanız hiç güzel durmaz... hatta biraz kilo alın diyicem şimdi :))

• görüşün için çok sağol :D

• ama bu çok şirin foto.

0|1
    0|0
  • yok ya boşver resimdeki sensen biraz kilo iyi durur sende fazla zayıfsınn

0|0
    0|0
  • Bence gayet güzelsin ve zayıfsın ney yakıcaksın daha yav :P

0|0
    0|0
    • hiç zanetmiyorum :D

• LosTRomaNce çözümünde saçmalamış konuyu yanlış yerlere çekmiş :D ama yorumun için sağol :D

• bu arada yüz yaz ayındayız iyi gelir birşey degil :)

• yedıklerını azalt o zaman

0|0
    0|0
  • Kilo vermek cok kolay boğazı ni kis yeter birde bol bol yuruyus yap terle

0|0
    0|0
  • karın bölgesi için -y-ou-tube. c-o-m-/w-a-tch-? v=o-SS-g2-Z9-Rc bunu uygula -leri siz :D

0|0
    0|0
    • sayfayı bulamadım

• kenzo karagöz lowcarb diyeti yaz youtubeye

• ordaki pilav ve tavuk miktari sana fazla olabilir pilavi az ye tavukta 2 -3 tane tavuk göğüsü ızgara veya haşlama yeterli olacaktır vidioda yumurta yerine protein tozu olanlar protein shake içsin diyor ağırlık çalışmıyorsan içme yumurta ye :)

• lahana çorbası bir haftada 6 kg veriyorsun araştır kafana yatarsa dene

0|0
    0|0
  • oruç tut

0|0
    0|0
  • Karatay Diyeti çok başarılı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sivi tuket bol bol kati gidalardan abur cuburdan koladan ekmekten hamur isinden uzak dur saglikli beslen bence diyete gerek yok gunde 2litreden fazla su tuketmeye calis. Evde hareketsiz durma evi isi yap muzik ac dans et ben boyle yapmistim baya zayifladin dedi herkes. Aksam 7den sonra bir sey yeme cok acikirsan bir elma ye ve yatmadan 3 saat once bir bardak sut ic tabi tam yagli olmasin

0|0
    0|0
  • Bence doyacağın kadar değil hayatta kalacağın kadar ye az ve sık yemek yemelisin yediklerini çok çiğne bir süre sonra alışırsın spora gelirsek yürüyüş ve tempolu şekilde koş müzik eşliğinde olursa sıkılmazsın ☺

0|0
    0|0
    • yemek konusunda sağol yalnız spor konusunda insanların bakışları veya benim bir süre sonra halsizliğimden dolayı gidesim gelmiyo bahsettiğim bu

• O zaman yavaş yavaş alıştır kendini ilk zamanlar 1 saat yürü sonra bunu gitgide artır insanların bakışlarını umursarsan hiç yol kat edemezsin eğer gerçekten kurtulmak istiyorsan kilolardan bişeyleri biran önce aşmalısın :)

• haklısın tavsiyeni en uygun çözüm benim için :D

• İnan bana ac kalmadan zayiflanmiyo su an bende rejimdeyim ve ac dolasiyom 4 kilo verdim :))

0|0
    0|0
    • aç kalmamalısın internetten veya televizyonlarda diyetislerin bile açıklıga getirdi aç kalarak kasların erir üstelik bir süre yemiyosun bir süre sonra yemeye başlıyosun ve kasların eridiğinden dolayı yediğin yemekler direk yağ oluyor ve bir kilo alıp bir vererek vücudunun dengesini bozuyosun :D dikkat et 4 kiloyu bir günde alabilirsin

• kendine yazık edersin :SD

• Dogru diyosun :)))

• Yeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...