Şampiyonlar ligi D grubundan çıkabilecek miyiz?

benim herhangi fikrim yok ruhunu kaybetmiş galatasaray oynarsa sonunccu olacağımıza eminim amaa

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bu gruptan lider çıkacaktır yazın bir kenara.

Galatasaray'da ki kadro şuanda hiçbir klup de yok bu grupta. kalede muslera defansta semih orta saha selçuk melo sneijder ileride burak.

Yeter ki gerçekten Avrupa Fatihi olduğunu hatırlasın. ki Galatasaray bunu avrupa'da hep yaptı, yapacak.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• Üçüncü olursa iyi

1|0
    0|0
  • en kötü ihtimalle uefa var bundan eminim ama kadro kaliteli kalitelerini gosterirlerse 1. 2. cıkma sansımız bile yuksek :)

1|1
    0|0
  • Çıkarız

1|0
    0|0
  • Anderlecht maçlarından puan alması lazım çıkması için benim görüşüm. Ama geçen gün oynadığı gibi oynarsa ne Dortmund ne Arsenal acır adama

1|0
    0|0
  • grupda 2. olacağımıza nick im gibi eminim nerdeyse

1|0
    0|0
  • fatıh terım olaydı cıkardınız kanks

1|0
    0|0
  • Cıkarız

1|0
    0|0
  • Şunu söyliyebilirimki gs de işy ok bu sene gs den bişey bekleme bu sene ts ve bjk işi götürcek

1|1
    0|0
    • bence de ts mükemmel bu sene transfer dönemini en iyi onlar değerlendirdi

• dün bjk yi izledim valla duygulandım fb liyim ama bu sene bence gs de fb de 4. yıldızı takamıyacak :D

• çıkma ihtimalimizi %40 olarak görüyorum dortmund güçlü arsenal çok tecribeli en kötü 3. oluruz avrupa ligine gideriz

1|0
    0|0
  • Sen Galatasaraylı olamazsın...

1|0
    0|0
    • neden sonuncu oluruz dedim diye miii? çok mu mükemmel oynadık süper kupa maçında muslera olmasaydı halimiz hal değildi yaa muslera da kalıcı değil yaniii eninde sonunda gidecek ;)

• ya ben takımıma dibine kadar güveniyorum güvenmekse güvenmek var bendee ;) asıl güvenmeyenler sahada ben ruhtan bahsediyorum ruhtan

• Sana bişey diyeyim mi o akşam sahada sende olsan sende oynamazdin...

• 3. lük büyük başarı olur bu kadro ve bu formla.

1|0
    0|0
  • Arsenal işler iyi diyil gibi dortmund formsuz anderlect biraz daha iyi formda ama maçlara daha var tabiki birkaç iyi transfer lazım yoksa yaş

1|0
    0|0
  • 2-3 transfer olmalı

1|0
    0|0
  • sanmıyorum transfer şart hele de forvet

1|1
    0|0
  • çıkarız diyorum bizim için en kötü uefa olur.

1|0
    0|0
  • Borissia Dortmund dan kurtulursanız ikinci çıkarsınız ya da uefa en kötü ihtimalle

1|0
    0|0
  • en iyi 3. lük olur şu şartlarda

1|0
    0|0
  • Biz şampiyonlar liginde çoşarız sen merak etme sadece Dortmund a yeniliriz diğerleri fıs

1|0
    0|0
  • 3. olup uefada devam etmek daha iyi olur gibi bakarsın gene bir kupa getiririz türkiyeye

1|0
    0|0
  • Çak geç yapacaklar :D

1|0
    0|0
  • çıkarmıyız çıkmazmıyız bilmem ama her şeye rağmen çok zevkli maçlar olacak eminim

1|0
    0|0
  • Tam bizlik grup çıkacak inşallah Galatasarayimiz!

1|0
    0|0
  • hayır 1. Dortmund 2 Arsenal 3. Galatasaray

1|0
    0|0
  • Galatasaray transfer yapamazsa işi çok zor ama kendini bulursa takım dortmundla gruptan çıkabilir

1|0
    0|0
  • Gruptan 1. Çıkarız

1|0
    0|1
  • 3 gün kaldı transferin bitmesine. eğer forvete bir takviye yapılmazsa işimiz zor

1|0
    0|0
  • Rahatlikla cikcak buna adom gibi eminim gs spiyolar liginde baska bir takim ruhuna donusuo cunku

1|0
    0|0
  • Zor cikarsiniz cokbilenkiz

1|0
    0|0
  • Çıkamıyacaksınız gibime geliyor :)

2|0
    1|0
  • çıkarız

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3