Özellikle spor yapan veya futbolcular baksın kızlarda cevap yazabilir?

Öncelikle merhaba ben u17 de top oynuyorum. Bu aralar formum çok düşük rakibe yüzde yüz pres yaptığım anda bitiyorum Kondisyonumu arttırmak için yarın başlıyıp her sabah 4 km koşacağım kondisyonumu arttırçak başka şeyler var mı bide futbolda formumu nasıl daha fazla arttırabilirim ( Biraz uzun oldu kusura bakmayın ) :D

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bacak kaslarını geliştir bisiklet sür denizde havuzda falan yürü baskı artar yokuş yukarıya koşmayı dene ve 4 km az. Hayatından arabayı otobüsü acil olmsdıkça çıkarmanı öneririm. Ne kadar çalışırsan o kadar formda olursun. Şunu unutma'' idmanda akmaysn ter maçta göz yaşı olarak geri döner''.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• 4km mi :D
    kardeşim bende 18 yaşındayım ve vücut geliştirme yapıyorum, akşamları sırf antreman olsun diye akşamları 10km koşuyorum. sen birde futbolcusun, zorla kendini biraz 4km çok az.

%50 tempoda uzun mesafe koş, arada cross felan yap.

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmek ^^ Şahsen ben öyle yapıyorum. Koşuyu sabah yap bunu akşam üstü. Her gün 10 km civarı yeter işte. Hız yapma sadece kasların sıcak dursun.

0|0
    0|0
  • boş koşuda yorulmaman lazım toplama oynamak boşta koşmanın iki katı efor ister. ya güçsüzsün ya da kontrolsüzsün

0|0
    0|0
  • koşu hızlı yavaş şeklin de yap fitnes çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...