Evet arkadaşlar bir gün daha bitti. Bugün neler oldu?

Bir gün daha bitti. Bugünü diğer günlerden ayıran bir özellik var mıydı ya da herzamanki gibi aynı mıydı? Bir kişiye yardım etmiş olabilirsiniz ya da önemli bir yardım almış olabilirsiniz. Ya da hayatınızı değiştirecek önemli bişey olmuştur. Paylaşmak ister misiniz?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• herzamanki gibi aynı bir gündü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rutindi. Saçma sapan bir iş toplantısı vardı. Bugün de 3-4 tane var, bugün daha kötü olabilir ama akşam güzel olur. Eşimin doğumgünü :)

0|0
    0|0
  • rutin.. hep aynı şeyler.. kız arkadaşımla seviştik falan.. sıkıldım hep aynı şeyleri yaşamaktan.

0|0
    1|1
  • 23'tü, 22 oldu... Ters şafaktayım :) Askerlik geliyor, ben askere gidiyorum, günler su gibi geçiyor :D

0|0
    0|0
  • aslinda pek bir sey olmadi, dunden bahsettigine gore anlatayim. sabah uyandim, kosuya gittim sonra planche sonra eve don yemek ye, biraz evde islerim vardi + dinlendim, oglen de 2 saatlik fena trafikle bogustum , o arada evden acele ciktigimdan duran trafikte direksiyonda tshirt degistirirken yandaki aracta olan kadinlara yakalandim, o rezil trafikte biraz taciz ettiler sonra calismama gittim eve geldim uyumamaya calistim olmadi ve su saatte ayaktayim hala

0|0
    0|0
  • Prensesime birkez daha asik oldum Yine beni benden aldı minik kelebegim;)

0|0
    0|0
  • günün 2 saati dışarıdaydım sadece.

geri kalan zamanda pc başındaydım.

internet bağımlısıyım :(

0|1
    0|0
  • akşamdan kalma olarak kötü bir baş ağrısıyla uyandım ve bütün gün devam etti. kötü bir gündü kısaca.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok bea sıradan bir gün dü işte sadece parkta kızımla havuza taş atarken diğer çocukların da ilgisini çekmemizle parkta yeni bir eğlence başlattık havuz taşlama bi de kızım bisikletten düştü dudağı hafif kanadı hiç önemsemeden kaltı yine bindi :)) tee işte sıradan gün

0|0
    0|0
    • oyyyyy kıyamam ben ona:((

• aamiin cümlemizinkine ;))

• canan teyzesi profile gel bak sana ne göstercem:))))

• hayatimda gecen en zor gunler bugunler... gidesim var... (bkz: kafama skar gideriiimmm...)

1|0
    0|0
    • neye sıkıyorsun bu kadar kolay mı sıkmak :)))kolay olsa önce ben sıkacam:)

• Rus ruleti oynayın bence siz. :)

• :D karsima gececek misiniz? bi siz bi ben :D :P skmak kolay degil tabi, sadece soz orda iyi gitti diye dusundum ben :D

• evet bugün kaçgündür beklediğim ama entresan bugün pek düşünmediğim kişiden mesaj aldım.msn den görüştük ama tüketmiş içimdekini.yoğun bi iş günüydü ,ama akşam güzel olucak çok sevdiğim 16 senelik arkadaşımla felekten bi akşam çalak dedik.

0|0
    0|0
  • evet belgelerim var bazı halletmem gereken bitecek yarın umarım

onun için bazı yerlere daha ugramam gerek

sonrada bazı görevler verdiler onu yapacakmışım

0|0
    0|0
  • biraz farklıydı temizlik yaptım bugün birde yemek:D

0|0
    0|0
    • evde hiçtemizlik yapılmıyor galiba senede bir mi?:)))))

• :)iyi akşamlar o zaman sana mavi gül:)

• hımmm..çok hamaratsın :) ne yemek yaptın peki :)

• 13.katta semsiye ile bekliyomusum gibi hissediyorum kendimi yada öyle hissetmek istiyorum

0|0
    0|0
  • bütün gün evdeydım.

anneme nemlendırıcı aldırmıstım yıkanıp hemen onu denedım..

ojelerimi çıkartıp tekrar sürdüm..

sevgılımın yaptıgı bır hareket cok hosuma gıttı;

benım dogum gunum subatta ve şimdiden dogum gunumu düşünüp babasına bana bilet almasını söylemiş(şuan askerde) bende aldım bileti şubatta inşallah gidicem..

bu benım cok hosuma gıttı daha 1 seneye yakın zaman varken benım dogum gunumu düşünmesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...