Yüzmek ne zor iş sanırım hiç öğrenemicem yok mu bunun kolay bir yolu?

Yüzmek ne zor iş sanırım hiç öğrenemicem yok bunun kolay bir yolu

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• bunu aşman lazım sorunun psikolojik kıyıda yüzmeye başla zamanla acılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sığ yerlere git insanın az olduğu rahat hissedersin auda rahat bırak kendini yanında güvendiğin biri olsun bırak kendini korkma ben sırtüstü yatarak başladım suda hala korkuyorum havuzda bile karşıya geçmeye ama işin sihti bütün kaslarını gevşetmekle başlıyo küçücük bir gerginlik panik bile taş gibi batırıyo dibe :)

0|0
    0|0
    • bırakımıyorum kendimi sorun orda :D

• Deniz suyu zaten insanı kaldırıyor, istesende batmıyorsun. Buradaki önemli sorun deniz suyunun seni kaldırdığına inanman ve panik yapmaman.

0|0
    0|0
  • antalyadayım bende yüzme bilmiyorm :D hoş 2 sene önce gitmiştim enson denize bide bu pazartesi :D nasıl ögrenilsin.. çalışmaktan bişe yapamıyozki :D

0|0
    0|0
  • Günde 2 saat eğiterek 2 günde yani toplamda 4 saatte çok iyi yüzme öğretiyorum.
    En kolay yolunu soruyorsan nefes almayı becer gerisi teferruat ben ilk gün 2 saat boyunca sadece nefes egzersizi yaptırıyorum ikinci gun birkaç stil gösterip dersi bitiriyorum.
    Dediğim gibi en önemlisi nefes almayı öğrenmen.

0|0
    0|0
    • Evet ya nefes almayı hoca da söylüyor

• Hocanı iyi dinlemelisin göğüs kafesini şişik tut diyaframını da nefes almak için kullan şu an yapabilirsin mesela kafesini şişir öyle durmaya çalış..

• kolayı denize atlamak. geri kalanı içgüdü. o kıyıya her türlü varırsın. serbest stil, kurbağalama gibi değilde, ortaya bir karışık tarzı yüzersin kesin. not: deniz dalgalı olmasın.

0|0
    0|0
  • Buradan hiç öğrenemezsin, yüzme bilen biri seni karın bölgenden tutup yatay bir şekilde alıştırırsa 2 güne çözersin.

0|0
    0|0
  • Atla derin bir yere, boğulma korkusuyla öğrenirsin o an

0|0
    0|0
  • dünyada çok kolay 2 iş varsa 1i yüzmek diğeri araba sürmek. çok gözde büyütülür, çok uğraşılır ama hiç öğrenilemeyecekmiş gibi gelir. ama öğrendikten sonra 2si dünyanın en kolay işi haline geliyor.

0|0
    0|0
  • havuzdamı öğrenmeyi deniyon

0|0
    0|0
  • Yüzmek, bisiklete binmek gibi çocukken öğrenilmeli bana kalırsa, ben dalgalı denizde öğrenmiştim...

0|0
    0|0
  • Can yelegi alarak derin suda kendi kendime ogrendim

0|0
    0|0
  • Ne zoru kanka. D

0|0
    0|0
  • yüzmek zor değil bisiklet gibi kolay heleki havuzda hiç zor değil

0|0
    0|0
    • bende mi sorun var

• bende yüzmek istiyorum :/

• yüzme bilmeyenle yüzülmez insana boğma tehlikesi geçirirler

• aslında çok kolay biri öğetirse tabiki

0|0
    0|0
  • boğulurken öğrenirsin ben öyle öğrendim :)

0|0
    0|0
  • Ben kendi kendime öğrendşm birde uzun donla gir şişme yapıyor suda teker vazifesi görüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben ogrenene kadar ne badireler atlattim. Boguluyodum. kopek. baliklariyla savastim. foklarla bogustum en. son bir yunus halime acidida ogretti :)

0|0
    0|0
  • çırpına çırpına öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Panik yapmadıktan sonra gerisi çorap sökügu gibi gelir bana kimse öğretmedi panik yapmadım normalde de soğukkanlıyim zaten kolay oldu.

0|0
    0|0
  • Oha çok kolay... Nasıl denedin ki?

0|0
    0|0
    • Herkes kolay diyo bir ben öğrenemedim :D

• Denizde öğren bence sonra havuzda başla yüzmeye.

0|0
    0|0
  • Sanirim ogrenemicem diyerek kaybediyorsun aslinda ne kadar kolay oldugunu goreceksin ogrenince :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...