Beyaz kıyafete kan çıkmaması için ne yapılmalı?

bir arkadaşımın sorusu üzerine paylaşıyorum lütfen ne yapılması gerekeni söyleyin... benim arkadaşım karateye gidiyor kendisi bir bayan. arkadaşlar biliyorsunuz karate kıyafeti beyaz renk ama bayanların bazı özel günleri var. . adetliyken ne olur olmaz diye ne yapılmalı kanın dışarı çıkılmaması için. karatede bir sürü hareket yapıldığı için bez olsa bile az da olsa çıkabilir.. onun için heryeri araştırdım ama fazla birşey bulamadım sizde yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• kullandığı ped uzun ve kanatlı olsun. Orkid platinium bu konuda iyi. Normal iç çamaşırına taksın üzerinede boxer giysin daha sıkı tutması için ped oynama yapmaz sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O günler gitmemeyi hiç düsünmedimi o arkadaşin. Hepi topu 1 hafta. Gun asiri gidiyor olsa cok cok 4 ders kaybeder.

0|0
    0|0
  • Siyah karate elbiseleri var rica ederse belki o gunlerde giyebilir dedigin gibi kanin gorunmesi yuksek

0|0
    0|0
  • Kirmizi kusaga gecilmiyomu :)

0|0
    0|0
    • bildiğim kadarıyla sadece kemer değişiyor kıyafet aynı kalıyor

• o durumda karateye gitmiycek, başka bişe bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 2-3 kat taksın o ''arkadaşın''

0|0
    0|0
  • Arkadasinin adetinden sanane ya niye birbirinizin herşeyine bu kadar burnunuzu sokuyonuz. * hepnizmi malsiniz ya heryeri arastirdim falan dio ped koysun iste ne kadar gerzekalisiniz ya

0|0
    0|0
    • onu bizde biliyoruz arkdaşım... ama bir şekilde hareket yapılınca az da olsa çıkar işte bunu soruyorum.. bu kadar çok biliyon yorum yapmasaydın. böyle sorularda en az senin gibi birkaç kişi çıkıyor işte ne yaparsın

• o günler gitmesin

0|0
    0|0
  • zorr içine tampon yaparsa belki o da rahatsız eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dikkat edicek kendine yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...